Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Troy Casey (nuotr. Instagram)

55 metų Troy Casey iš Arizonos pastaruosius septyniolika metų gėrė savo šlapimą ir tepė juo savo odą – jis kartais laikosi savaitę trunkančios šlapimo dietos.

8

55 metų Troy Casey iš Arizonos pastaruosius septyniolika metų gėrė savo šlapimą ir tepė juo savo odą – jis kartais laikosi savaitę trunkančios šlapimo dietos.

Troy, kuris, prieš tapdamas gyvenimo būdo treneriu, buvo modelis ir dirbo su garsiausiai mados prekių ženklams, tokias, kaip „Versace“.

„Šlapimo terapija yra sena praktika – apie ją tiesiog nekalbama daug. Jūsų šlapimas yra pilnas aminorūgščių, kamieninių ląstelių ir antikūnų. Kiekvieną rytą geriu savo šlapimą – vadinu tai šuns plaukais! Jausmas puikus.

Pasenusio šlapimo tepimas ant odos yra jaunystės šaltinis, o seno šlapimo klizmos yra vienas iš būdų, kaip suplokštėjo mano pilvas. Man 55 metai ir dauguma žmonių atrodo ir nesijaučia taip, kaip aš savo amžiuje. Žmonės turėtų išsigąsti, jei valgo prastą maistą ir vartoja vaistus. Kodėl jie turėtų bijoti išbandyti savo šlapimą?“, – sako vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Troy, parašęs knygą apie sveikatos paslaptis, slypinčias už savo geros išvaizdos, sako, kad ne visada buvo toks sveikas, rašoma dailymail.co.uk.

„Kai aš pradėjau dirbti modeliu būdamas dvidešimties, gyvenau pašėlusį gyvenimą, linksminausi Milane, Niujorke ir Londone ir neprižiūrėjau savęs. Dėl to išsipūčiau ir sulaikiau papildomą vandenį kūne.

Kartais būdavau toks išsipūtęs, kad aktorių atrankos agentai liepdavo neiti į „Vogue“ ar „Armani“ filmavimus. Tai pradėjo daryti įtaką mano gyvenimui, todėl pradėjau skaityti apie mitybą ir praktikuoti tokius dalykus kaip vaistažolių preparatai, badavimas ir tikro maisto valgymas, kad su tuo kovočiau. Netrukus pamačiau rezultatus. Mane patraukė pažintis su natūraliais ir senoviniais gydymo metodais ir norėjau suprasti savo organizmą“.

Troy sako, kad susidomėjo šlapimo terapija – ajurvedos medicinoje dar vadinama „Shivambu“ – 2004 m. pirmą kartą jis išgėrė savo šlapinimąsi, kai ilgai važiuodamas automobiliu negalėjo sustoti ir pasinaudoti tualetu.

REKLAMA
REKLAMA

„Skaičiau apie šlapimo terapijos naudą senovės Ajurverdos medicinoje ir informacija ją atskleidė“.

„Pirmą kartą, kai paragavau savo šlapimo, važiavau iš San Francisko iš Los Andželo. Tai ilgas penkių valandų kelias. Aš nenorėjau sustoti, todėl pasišlapinau į puodelį ir išgėriau jį ir man atrodė, kad tai nėra taip blogai! Gerti savo šlapimą nebuvo taip blogai, mano paties protas buvo psichinis barjeras. Intuityviai tai tiesiog jautėsi gerai. Iš ten kurį laiką gėriau šlapimą“, – sako jis.

Tačiau po to, kai jo draugas pareiškė, kad jis nugalėjo vėžį, naudodamas šlapimo terapiją, Troy pradėjo tyrinėti kitus būdus, kaip panaudoti savo šlapimą – savaitę pasninkavo, dėjo senų šlapimo klizmas į tiesiąją žarną ir šlapimu tepėsi savo kūną.

Troy sako, kad nauda jo sveikatai, odai ir kūno sudėjimui buvo stulbinanti.

Troy, kuris „Instagram“ tinkle turi daugiau nei 120 000 sekėjų, sako, kad jis galėtų lengvai išgyventi gerdamas vien savo šlapimą.

REKLAMA
REKLAMA

„Sveikatos labui kiekvieną rytą geriu šlapimą. Jei kada nors įvyks apokalipsė ir mes nebegausime vandens, aš turiu savo šlapimą! Aš turiu savo vandens atsigerti!

Man penkiasdešimt penkeri metai ir žiūriu į savo gyvybingumą, odą, kūną ir sveikatą. Žmones stebina mano kūno sudėjimas ir mano amžiaus energija. Tiek daug farmacijos įmonių nenori jums pasakyti, kad mes, žmonės, esame sveikatos paslaptis. To stengiuosi išmokyti žmones visame kame, ką darau“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
X
Xy..
2022-01-02 18:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad senas atrodo.. Fui tokias nesąmones rašyti..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
Tai kad senas atrodo.. Fui tokias nesąmones rašyti..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų