5 vaikų mama Rūta Ščiogolevaitė – apie auklėjimą, paliktą traumą mokykloje ir dar niekur nematytus archyvinius kadrus

Specialiai rugsėjo 1-ajai skirtoje šventinėje ,,Gero vakaro šou" laidoje pasirodė ir ypatinga viešnia  – atlikėja bei 5 vaikų mama Rūta Ščiogolevaitė.

Jau 3 moters vaikai eina į tą pačią mokyklą. Vyriausias sūnus Adomas jau eina į aštuntąją klasę, atlikėja juokavo, kad vaikinas yra savarankiškas ir žengia į paauglystę.

R. Ščiogolevaitė ne tik dalijosi patarimais būsimiems pirmokams, bet ir papasakojo apie savo vaikystę bei nemalonų įvykį, kurio užmiršti negali iki šiol. Pasirodo, kad viena mokytoja vaikystėje Rūtos prisiminimuose paliko juodą pėdsaką.

„Pirmoje klasėje turėjau siaubingą mokytoją, ji buvo seno sukirpimo moteris. Aš buvau nepaprastas vaikas, buvau išdykusi. Pajuokavau su suolo drauge, jai mama buvo nupirkusi elektroninį laikrodį. Žaisdavome tokius paprastus žaidimus, paslėpdavome daiktą ir apsimesdavome, kad jis dingo, o vėliau prisipažindavome. Taip paslėpiau suolo draugės naują laikrodį po suolu, ji jo nepasigedo, o aš taip pat apie tai pamiršau. Prisiminiau tik po pamokos apie šį pokštą. Kai lenkiausi juokdamasi paimti laikrodžio, jo ten nebuvo. Man buvo toks šokas, kur dingo laikrodis nežinome iki šiol“, – prisiminimais dalijosi moteris.

„Buvo ne vienas susirinkimas, prisipažinau apie tai mamai. Mama nešė pinigus tos mergaitės mamai, norėjo atpirkti tą laikrodį, o ta mama nepriėmė pinigų ir sakė, kad nieko nenutiko, tegu mergaitės draugauja. Tačiau mokytoja mane kiekvieną pamoką pasistatydavo prie lentos ir kartodavo „kaip tau negėda“. Tik po daugelio metų supratau, kad visgi man tai buvo trauma“, – prisipažino 5 vaikučių mama. 

Laidoje buvo atskleista ir tai, kaip R. Ščiogolevaitė atrodė pirmosiose klasėse. Pati atlikėja juokavo ir pasakojo, kodėl po to, vyresnėse klasėse, priminė bjaurųjį ančiuką.

„Po devynių klasių aš labai pasikeičiau“, – kalbėjo moteris. 

Daugiau linksmų istorijų, archyvinių kadrų ir netikėtų prisipažinimų – rasite čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų