5-metės S. Gomez vaizdo įrašas pritrenkė internautus: tokios įžūlios dar nematėte

Dainininkė Selena Gomez šiuo metu išgyvena gana sunkų laikotarpį – jos ilgametis mylimasis Justinas Bieberis neseniai pasipiršo manekenei Hailey Baldwin.

76

Vis dėlto Selenos mama neleidžia merginai pamiršti, kad ji – stipri ir žinanti ko nori jau nuo pat vaikystės, todėl jei iš sunkumų išsikapstė anksčiau, galės tai padaryti ir dabar.

(76 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 5-metės S. Gomez vaizdo įrašas pritrenkė internautus: tokios įžūlios dar nematėte

Asmeninėje „Instagram“ paskyroje S. Gomez mama Mandy pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame atskleidžiama dar nematyta dainininkės pusė.

Čia ji – gana įžūloka, drąsi ir siekianti savo tikslų. Vaizdo įrašas, kuris buvo nufilmuotas dar 1997 metais, internautus privertė stebėtis. Dažnai be galo miela Selena čia atrodo visiškai kitokia.

Vaizdo medžiagoje mergaitė kalbasi su mama telefonu, pasakoja savo dieną mokykloje. „Mokytoja sako, kad aš ir vėl turėsiu ruošti namų darbus. Tau teks man padėti – geriau jau tikrai padėtum! Žinai, ką gaunu – šypsenėlę“, - drąsiai su mama kalba Selena.

Vis dėlto pokalbio pabaiga – be galo miela. Dainininkė pasako mamai, kad ją labai myli ir tuomet atsisveikina.

Po vaizdo įrašu Selenos mama Mandy rašė, kad ji nuo pat vaikystės buvo įžūloka, nepriklausoma, tikra vadovė, o jos didžiulės akys ir blakstienos – tiesiog pritrenkiančios.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų