5 kartus išduotas vyras nenuleidžia rankų: mylimajai – nešvankiausi pasiūlymai

 Jolita ir Vaidas gyvena tame pačiame bendrabučio kambaryje, nors yra išsiskyrę. Į „TV Pagalbą“ kreipęsis Vaidas tikina, kad vis dar myli Jovitą ir nori su ja susitaikyti, tačiau to jo dukrelės motina to girdėti nenori. Vaidas tikina, jog Jolita gyvendama su juo turėjo net penkis meilužius, bet yra pasiryžęs jai viską atleisti.

12

„Norisi su ja būti iš vidaus, širdis tą sako. Bet protas ir mano kūnas jau pavargo. Žinau, kad ji nepasikeis“, – atvykęs į laidą guodėsi viltį susitaikyti prarandantis vyras.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Penkis kartus palikto vyro kančios: neištikimybė – tame pačiame bendrabučio kambaryje

Jolita skundžiasi, kad visiškai neturi jokio asmeninio gyvenimo ir gyvena tarsi ant parako statinės, nes Vaidas nuolat kišasi į jos reikalus. Pora kambaryje gyvena atsiskyre sekcija ir nuolat girdi, ką kitas daro. Nors pora išsiskyrė, Jolita tikina iš Vaido sulaukianti nešvankių pasiūlymų.

„Aš nebenoriu, kad jis mūsų dukra rūpintųsi. Kai einu kolidoriumi jis visą laiką graibosi, ima už užpakalio. Vieną dieną visokiais žodžiais išvadina, o kitą dieną nori, kad būčiau jo meilužė. Jei tau spaudžia smegenis yra visokių prostitučių, eik nuomokis“, – tiesiai šviesiai laidos metu savo buvusiam mylimajam rėžė moteris. – „Vaidas visada žinojo, kad vaikas yra jo, bet liepė man pasidaryti DNR tyrimą. Kad mes išsiskyrėme yra kalta jo mama, nes ji kišdavosi į mūsų reikalus. Dabar mus skiria sekcija ir vakar vos nesusimušėme. Jei ne mano naujas draugas, būčiau gavusi nuo jo į veidą“ - tikina taip daugiau gyventi nebegalinti Jovita.

Ar pavyks laidos metu sutaikyti buvusią porą žiūrėkite:

  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų