40-metė Christina Aguilera – neatpažįstama: pasiryžo drastiškiems išvaizdos pokyčiams

Nors daugelis yra įsitikinęs, kad žvaigždėms lengva atrodyti puikiai dėl to, jog tam gali skirti itin daug lėšų, su kai kuriomis bėdomis susiduria ir jos. Dainininkė Christina Aguilera – ne išimtis. 

10

Moteris visais laikais kentėjo nuo greito svorio priaugimo, ir ne ką mažiau spartaus jo atsikratymo.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Christina Aguilera

40-metė atlikėja visai neseniai paviešino dainos „Pa Mis Muchachas“ vaizdo klipo anonsą, kuriame matyti jog moteris – neatpažįstama.

Ji ne tik pakeitė plaukų spalvą, tačiau ir gerokai sulieknėjo. 

Vaizdo įraše matyti, kad C. Aguilera nusprendė drastiškiems išvaizdos pokyčiams ir plaukus persidažė raudona spalva.

Prieš pusmetį žiniasklaidoje pasirodė straipsniai apie tai, kad žavioji atlikėja per 3 mėnesius numetė beveik 20 kilogramų, vis dėlto tai padaryti nebuvo taip paprasta.

Teigiama, kad anksčiau visuomet itin liekna buvusi aktorė galiausiai svorio priaugo dėl daugybės priežasčių. Viena jų – po nėštumo užsilikę kilogramai. Savo pirmąjį vaiką Christina pagimdė 2008 metais, ir nuo to laiko su kilogramais jai tapo kovoti kur kas sunkiau. 

2009 metais ji ėmė laikytis dietos, kad filme „Burlesque“ atrodytų lieknesnė, ir savo tikslą jai pavyko įgyvendinti – moteris iš tiesų palengvėjo keliais kilogramais. Tąkart jai padėjo žvaigždžių treneris, Tee Sroge. Tiesa, filmas nebuvo toks nusisekęs, kaip buvo planuota, tad, anot užsienio žiniasklaidos, atlikėją stipriai paveikė ir tai.

Vis dėlto didžiausią smūgį jai sudavė skyrybos. 2010 Christina ir jos mylimasis Bratmanas pasuko skiringais keliais – tuo metu moteris ir vėl priaugo minėtus kilogramus, kuriuos buvo praradusi prieš „Burlesuque“.

„Aš nesisveriu. Tai, kas tinka vienam, kito kūno tipui gali netikti. Man pasisekė, nes savimi labai pasitikiu, tačiau norint tai pasiekti, reikia nemenkai paplušėti. Manau, kad svarbiausia priimti save ir savo kūną“, – tuo metu sakė Christina žiniasklaidai.

Dar neatsigavusi po skyrybų skausmo, Christina sulaukė pasiūlymo tapti „The Voice“ teisėja. Supratusi, kad tai – neįkainojama galimybė, pasiūlymą ji priėmė. Tuo pat metu ji ruošė ir naują muziką, tad visą save skyrė darbui, nekreipdama dėmesio į tai, kaip jaučiasi tiek emociškai, tiek fiziškai. Negana to, ji nuolat kritikuota dėl to, kaip atrodo.

„Anksčiau kovodavau su tuo, jog esu pernelyg liekna, tad dabar džiaugiuosi turėdama sėdmenis, man patinka parodyti apvalumus“, – tuo metu kalbėjo ji.

2013 metais ji sustabdė savo darbą „The Voice“ ir pradėjo savimi rūpintis, ėmė laikytis dietos, kurios metu per parą suvartojama iki 1600 kalorijų. 

Vėliau ji išbandė pačių įvairiausių dietų, pavyzdžiui, vaivorykštės, kai kiekvieną dieną valgomas vis skirtingos spalvos maistas. Žinoma, moteris nemažai sportuoja, nors sklinda gandai, kad jai taip pat atliktas ir riebalų nusiurbimas. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų