36-erių „Meilės be sienų“ dalyvis Saulius – apie išsiskyrimą su vaiko motina ir tėvų reakciją į dalyvavimą projekte SUSIPAŽINKITE

TV3 ir Go3 eterį drebina didysis vasaros nuotykis – realybės šou „Meilė be sienų“, kuris vardan tikrų jausmų sujungė žmones iš Lietuvos ir Ukrainos. Net 9 merginos susitinka su vaikinais ir ima vienas kitą pažinti, eina į pasimatymus.

4

Į meilės nuotykį neria ir Kaune gyvenantis Saulius (36). Naujienų portalui tv3.lt fotografas papasakojo, kodėl nusprendė dalyvauti projekte bei prabilo apie išsiskyrima su savo vaiko motina.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Saulius „Meilė be sienų“ dalyvis

Pasak pašnekovo, vasara yra puikus metas leistis į meilės kupiną nuotykį, todėl ir nuspredė sudalyvauti „Meilė be sienų“ projekte.

„Galvojau, kad šiame šou turėtų būti visai smagu, todėl nusprendžiau čia dalyvauti. Merginos yra iš Ukrainos, o aš rusiškai laisvai kalbu, todėl manau, kad viskas bus gerai. Dabar esu laisvas, todėl čia manęs laukia įdomi patirtis. Šis projektas atsirado man tinkamu metu. Jeigu turėčiau draugę, tuomet tikrai nedalyvaučiau. Dabar vasara ir esu laisvas, tai tokios linksmos atostogos. Artimieji mane palaikė labai. Ir ėtvai mano sakė tik pirmyn. Žino, kad smegenų turiu ir nesąmonių neprisidarysiu projekte“, – šyptelėjo jis.

Saulius neslėpė ir to, jog dar niekada nesutiko moters, kurią įsimylėtų iš pirmo žvilgsnio: „Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio, tačiau man jos dar niekada nebuvo. Projekte yra daug gražių ir mielų merginų. Čia tikrai yra moterų, kurios man tiktų ir galėčiau kurti santykius. Tačiau per atstumą negalėčiau draugauti. Tikiuosi, kad mylimoji galėtų persikelti į Lietuvą. Čia aš jau esu įsikūręs ir turiu vaiką. Mus sieja šilti jausmai, todėl tikrai negalėčiau išvažiuoti.“

Nepaisant to, jog jis dar niekada nepatyrė meilės iš pirmo žvilgsnio, tačiau turėjo rimtus santykius, kurių dėka jam gimė mylimas sūnus.

„Su vaiko motina mes gražiai išsiskyrėme ir tikrai nebuvo jokių piktumų. Su ja išsiskyriau prieš 3 metus, vėliau turėjau merginų. Sūnus buvo su 1 moterimi mano susipažinęs, su kuria draugavau ilgesnį laiką. Jis priėmė merginą ir tikrai jokių keblumų nebuvo“, – kalbėjo jis.

Baigdamas pokalbį apie dalyvavimą projekte ir buvusius santykius, šis tikino, kad filmuotis tikrai nebijo ir nejaučia jokios konkurencijos: „Aš esu fotografas ir pats būnų už kameros. Tikrai nebijau būti filmuojamas, nes yra tekę dirbti filmavimuose. Televizijoje baimės nejaučiu, konkurencijos nejaučiu ir pasitikiu savimi.“

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!


Rašyti komentarą...
A
As taip nemanau
2021-08-10 15:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu už mus visus nekalbėk, nes jei tau visi darbuotojai neįtiko tai pati kalta, kaip ir kaimynai visi neįtinka. Ieškiniu valdove, tik niekas nesijungia prie tavo išgalvotų ieškiniu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų