35-erių šiemet sulauksiančios žinomos moterys atskleidė didžiausius gimtadieninius troškimus

Dainininkė Karina Krysko – Skambinė, šokėja Lina Chatkevičiūtė, TV „gelbėtoja“ Gerda Stiklickienė, krepšininkė Rasa Žemantaukaitė – Matlašaitienė, verslininkė Kristina Strolienė, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė – žinomos moterys, kurioms šįmet sukanka 35 – eri. Jos, tapusios vakarėlio „Kodas 34“, surengto grožio ir odontologijos centro „V&A” atidarymo proga, pagrindinėmis viešniomis, pasinėrė į svajonių gimtadienio pramogas.

128

(128 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomos moterys dalyvavo „Kodas 34“ vakarėlyje

„Diena grožio procedūrose ir daug saldumynų. Tiek, kiek nori. Ir kad juose nebūtų kalorijų“, – apie svajonių gimtadienį pasakojo dainininkė K. Krysko – Skambinė.

Dainininkė atviravo esanti pieniško šokolado gerbėja ir galinti išsyk suvalgyti ne vieną skanumyno plytelę.

„Na, ir po to pasimėgauti dar kuo nors saldžiu!“, – juokėsi šįmet mažąjį jubiliejų gegužės 14 d. švęsianti kaunietė, itin mėgstanti ir labai saldžią arbatą.

Į pastebėjimą, jog, būdama neabejinga saldumynams, sugeba išsaugoti tobulą figūrą, K. Krysko – Skambinė atsakė, jog tam reikia nemažai pastangų. Dainininkė patikino, kad net geri mamos genai po šokoladų puotos nepaslepia pakitusių kūno apimčių. Svarstyklių namuose neturinti dainininkė permainas jaučia užsidėjusi mėgiamus drabužius. Todėl naujausia K. Krysko – Skambinės aistra – procedūra radijo dažnio aparatu, po kurios apimtys iškart sumažėja dviem centimetrais.

REKLAMA

„Stengiuosi pirkti gerą kosmetiką, rūpintis ir veidu. Šia prasme nepataupysi, nes pokyčiai pirmiausia jame ir pastebimi. Visi nori išlikti jauni kuo ilgiau. Suprantu, kad laiko nesustabdysi, bet stengtis reikia“, - neabejojo atlikėja.

Gegužės 23 – ąją taip pat 35 – ąjį gimtadienį švęsianti G. Stiklickienė sakė norinti, kad šįkart sukaktis jai būtų itin įsimintina, todėl ketina draugus pakviesti paplaukioti jachta Kauno mariomis. Televizijos „gelbėtoja“ neslepia – tokių gimtadienių, kuriuos prisimena iki šiol, jai teko išgyventi ne vieną. Pavyzdžiui, trisdešimtmetį ji sutiko kartu su projektu „Aš myliu Lietuvą“, todėl šventėje vyravo tautinė tematika, o vidurnaktį buvo dainuojama ne „Ilgiausių metų“, bet giedamas Lietuvos himnas.

31 – ąjį gimtadienį G. Stiklickienė sutiko sodyboje. Dažniausiai per jos šventes būna šiltas oras, tačiau tąsyk lijo.

„Ilgai šokau basa lietuje!“, – pasakojo pašnekovė.

Iki nėštumo G. Stiklickienė sakė dėl kūno apimčių ne itin išgyvenusi. Tačiau, besilaukdama vaikelio, ji per dieną suvalgydavusi po kilogramą ledų... O tai, anot G. Stiklickienės, nepraslydo be pėdsakų.

„Tad, gimtadienis yra ir šventė, ir priminimas, kad turime vis labiau rūpintis savo išvaizda“, - sakė glėbį „Pasaulio gėlių“ dovanotų rožių laikydama pašnekovė.


Rašyti komentarą...
a
as
2016-02-24 15:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
o idomu ta elvyra i save ziuredama nuotraukose sau pati grazi atrodo? :D nes nu tokio baisumo dar paieskoti reikia..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų