„2 Barų“ lyderiu vadintas Žygis pamiršo draugystes ir ėmė strateguoti: nukentėti gali Ernesta

Tiesioginėje vaizdo konferencijoje realybės šou2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ lyderiu vadinamas Žygis, kuris trečiadienį surinko iš savo komandos daugiausiai pliusų, ant karštosios kėdės svarsto sodinti ir savo geriausią draugę projekte Ernestą. Atrodo, kad vaikino noras laimėti darosi stipresnis už bet kokias draugystes.

15

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvis Žygis

„Galvoji apie savo geriausios draugės pasodinimą ar negalvoji?“ – paklausė konferencijos vedėja.

„Visko gali būti, tik tiek galiu pasakyti. Nenoriu sakyti, ką sodinsiu ir ko ne. Pats dar konkrečiai nesu nusprendęs, bet sakau, kad visko gali būti, man pagrindą norėtųsi išlaikyti, bet pažiūrėsim, kaip bus sekmadienį“,– atsakė Žygis.

Paklaustas, ar jis jau mąsto nebe širdimi, o protu, atsakė, kad pagrindinis jo kriterijus, pagal ką vertina žmones, yra komandinis darbas.

(67 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai

„Atsibodo jau pralaiminėti tris savaites iš eilės. Aišku, Ernesta yra labai stiprus žmogus komandoje, Marius taip pat, dėl Simonos irgi neturiu priekaištų, tai, sakau, dar galvosiu, ką pasodinsiu, dabar negalėčiau pasakyti“, – kalbėjo Žygis, praėjusį sekmadienį pats sėdėjęs ant karštosios kėdės ir sutriuškinęs savo varžovą Aurimą.

Prieš kelias dienas buvo performuotos komandos: juodųjų velnių komandoje buvęs Renaldas pervestas į angelų, o iš angelų komandos pas velnius atėjo Marijus ir Simona.

 


Rašyti komentarą...
c
coon
2016-07-21 22:31:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
sodins mariu , kad uztikrintai ismestu naujoke ,nes zino ,kad pagrinde balsuoja pacukes iki 12 metu ,o pacukai jau iesko pinigu pirmai pirdai arba geriau semku nusipirks nei balsuos
Atsakyti
0

w
www
2016-07-21 19:09:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
kažkokia boba telefonu jam liepė sodinti Ernestą,tai ir sodins,nes pats savo nuomonės neturi
Atsakyti
-1

s
sakau
2016-07-22 12:10:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
ten buvo jo zygio pana Gabija R.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų