„2 Barai“ dalyvis Juozas pasipiršo savo mylimajai: išvyskite jo širdies draugę

Vakar TV3 realybės šou „2 Barai“ gerbėjai susidomėję stebėjo į projektą su slapta misija atėjusio šou vedėjo Justino Jankevičiaus pastangas dalyvį Juozą išmokyti džentelmeniškumo ir taip susigrąžinti mylimąją. Panašu, kad žinomam komikui pavyko savo misiją įgyvendinti – Juozas ne tik pakvietė mylimąją Dariją atvykti, bet ir negailėdamas gražių žodžių jai uždavė svarbiausią klausimą – paprašė už jo ištekėti.

46

„Jeigu išgirsčiau jos balsą, aš galėčiau nukristi ant žemės kaip koks mažas vikšriukas. Tikrai priklaupčiau prie jos ir jai pasipirščiau“, – ankstesniame interviu sakė Juozas. Vaikinui į pagalbą atėjo J. Jankevičius, tapęs netrukus pasirodysiančio filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindiniu herojumi.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „2 Barai“ dalyvis Juozas pasipiršo savo mylimajai

Jau šį rudenį, spalio 6 dieną, kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę.

Tiek J. Jankevičius, tiek filmo kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

Šiandien realybės šou „2 Barai“ dienoraštyje žiūrovai išvys, kad savo pažadą Juozas tęsėjo – paklausęs naudingų J. Jankevičiaus patarimų, pakvietė savo mylimąją atvykti ir pasiūlė jai tapti jo žmona.

Tiesa, visą dviejų įsimylėjėlių pokalbį ir lemtingąją akimirką „2 Barai“ gerbėjai galės išgirsti tik sekmadienio tiesioginėje transliacijoje, kurioje du dalyviai kovos dėl išlikimo projekte.

Šį, ketvirtadienio, vakarą taip pat paaiškės, kas turės užimti pirmąją karštąją kėdę. Šį kartą mažesnę apyvartą dirbdama bare surinkusi komanda susidūrė su problema, kurią galės išspręsti tik lemtingi J. Jankevičiaus pliusai ir minusai.

REKLAMA

Kaip Juozas pasipiršo savo mylimajai Darijai? Ar mergina ištarė lemtingąjį „taip“? Kaip pliusų ir minusų vakaro dilemą išsprendė J. Jankevičius? Kas sekmadienį užims pirmąją karštąją kėdę? Apie visa tai ir dar daugiau – šiandien 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2017-07-27 16:09:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Juozas!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų