18-metės tenisininkės Emmos Raducanu pelenės istorija: mergina tapo milijoniere

Multimilijonierė paauglė Emma Raducanu, užimanti vos 150-ąją vietą pasaulio moterų teniso reitinge sensacingai tapo prestižinio „Grand Slam“ turnyro „US Open“, vykstančio Niujorke, moterų varžybų nugalėtoja.

Ji uždirbs 117 milijonų eurų iš rėmėjų, sau užsitikrinusi beveik 2 mln. eurų prizą dėl pergalės US Open“.

Niujorke Emma Raducanu baigė nuostabų žaidimą, laimėjusi „US Open“ finalą ir tapusi pirmąja brite istorijoje, iškovojusia „Grand Slam“ turnyro titulą per 44 metus. 18-metė buvo pavadinta „kruvinu stebuklu“ po to, kai po daugelio nesėkmių staiga pakilo.

„Jei tiki savimi, tada viskas yra įmanoma“, - pareiškė paauglė akimirką prieš žengdama į aikštę, kurioje jos laukė didžiausios gyvenimo rungtynės. Kritusi ant žemės pasibaigus įtemptoms beveik 2 valandų rungtynėms, Emma verkė iš džiaugsmo, kai laimėjo turnyrą nepraradusi nė vieno seto.

„Tai stebuklas, – sakė buvęs Vimbldono čempionas Chrisas Evertas. – Tai vaikas, apie kurį niekas nebuvo girdėjęs prieš porą savaičių. Dabar ji yra didžiausia sporto žvaigždė. Ji užkariavo mūsų visų širdis.“

Tenisininkė po istorinės pergalės apsilankė „Big Apple“. Ji pamatė Niujorko vertybinių popierių biržą ir sakė, kad ši vieta yra jos siektinų dalykų sąraše po to, kai šią vasarą gavo geriausius rezultatus matematikos egzamine.

Abu Raducanu tėvai dirba valiutos rinkos prekiautojais Londone. Po stulbinančios pergalės mergina prisipažino vis dar esanti „devintame danguje“ ir planuoja kelias dienas pailsėti, kol vėl grįš žaisti teniso.

18-metė šeštadienį nugalėjo Leylah Fernandez ir tapo pirmąja „Grand slam“ nugalėtoja iš Didžiosios Britanijos per 44 metus, rašo portalas sports.ndtv.

Tai buvo tik antrasis Raducanu pasirodymas varžybose, o iškovota 23-ioji vieta pasaulio reitinge nuskambėjo visame pasaulyje, pasirodė įvairiuose JAV televizijos kanaluose, pirmadienį ji taip pat dalyvavo „Met Gala“.

„Mail Online“ taip pat atskleidė, kad ji laiką leidžia su senu draugu ir buvusiu Didžiosios Britanijos teniso proteguotoju Benjaminu Heynoldu (19 m.), kuris studijuoja Niujorke ir buvo pastebėtas apkabinęs ją priešais vieną iš naujųjų „Nike“ skelbimų lentų Times aikštėje.

Lankydamasi Volstryte, ji užsiminė apie dar vieną ilgalaikį siekį. „Esu devintame danguje, labai džiaugiuosi, kad esu čia Niujorko vertybinių popierių biržoje. Tai buvo viena mano svajonių prieš išvykstant iš Niujorko ir aš tiesiog labai džiaugiuosi, ir dėkoju visiems, kurie tai pavertė realybe“, - CNBC laidai „Closing bell“ sakė M. Raducanu.

„Turiu artėjantį kelių dienų poilsį ir manau, kad man to labai reikia po paskutinių septynių savaičių. Tada grįšiu tiesiai į treniruotes ir trokštu sugrįžti ir sužaisti dar kelis turnyrus.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų