136 tūkst. sekėjų turinti Jurkutė – apie soc. tinklus: „Nėra tobulų ir nereikia iš savęs tokių daryti“

Šį penktadienio rytą ištikimiausi technikos mylėtojai skubėjo į iškilmingą naujausios „iDeal“ parduotuvės atidarymą, viename iš sostinės prekybos centrų.

38

Renginio nepraleido ir žinomi Lietuvos žmonės, tarp kurių – TV laidų vedėjos Jurgita Jurkutė ir Beata Nicholson, dainininkas Donatas Montvydas su žmona Veronika ir renginį vedęs humoristas Mantas Bartuševičius.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 136 tūkst. sekėjų turinti Jurkutė – apie soc. tinklus: „Nėra tobulų ir nereikia iš savęs tokių daryti“

Tiesa, atidarymas sulaukė ne tik garsenybių, bet ir didžiulio prekybos centro lankytojų susidomėjimo – vos parduotuvei oficialiai atvėrus duris, čia apsilankyti ir nuolaidomis pasinaudoti suskubo daugybė žmonių.

Nuo išmaniausios techinikos šiais laikais neatsiejami ir socialiniai tinklai, kuriuos žmonės šiais laikais linkę vertinti dvejopai. Nemažą sekėjų būrį – 136 tūkst. – turi sukaupusi ir J. Jurkutė. Žinoma moteris neslėpė, kad ji socialiniuose tinkluose pakankamai aktyvi, ir su savo gerbėjais stengiasi bendrauti. 

Paklausta, ar atsako į visas gerbėjų žinutes, J. Jurkutė pasakojo, kad stengiasi rasti tam geriausią įmanomą būdą: „Į visas atsakyti nepavyksta, bet dažnai per „Instagram“ darau klausimų dienas. Tada stengiuosi atsakyti į maksimaliai visus klausimus, kurie nesikartoja.“

Jurgita teigė, kad socialinius tinklus ir jų įtaką – gerą ar blogą – įvertina kiekvienas žmogus asmeniškai. „Manau, kad viskas priklauso nuo tavo paties požiūrio ir tavo aktyvumo, ką ten darai“, – sakė TV laidų vedėja.

Nepaisant to, kad Jurgita yra laikoma viena mylimiausių ir žaviausių TV veidų, ji neslėpė, kad kartais sulaukia ir kritikos: „Manau, kad mes visi jos sulaukiame. Tai – absoliučiai normalu. Nėra tobulų žmonių ir nereikia iš savęs tokių daryti.“

Pastaruoju metu vis populiaresnis darosi ir vadinamasis „detox“ nuo socialinių tinklų. J. Jurkutė teigė, kad ir pati savo laiką, praleidžiamą virtualioje erdvėje, natūraliai riboja. „Socialiniais tinklais aš negaliu labai ilgai naudotis – tikrai būna tokių dienų, kai padedu telefoną į šoną“, – savo patirtimi dalijosi ji.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
L
Linkiu
2020-02-15 15:53:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
..kad ir jos šeimą išardytų, kaip tai padarė pati.
Bumerango į kaktą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų