11 kaulų lūžių patyręs Johnas Caudwellas pasirodė viešumoje: labdaros renginyje surinko įspūdingą sumą

68-erių milijardierius Johnas Caudwellas visai neseniai patyrė itin rimtą traumą, kuomet atostogavo su mylimąja Modesta Vžesniauskaite ir vaiku Italijoje. Vyras kalnuose nukrito nuo dviračio ir buvo skubiai išskraidintas sraigtasparniu į ligoninę. Praėjus kiek laiko, vyras surengė kasmetinį labdaros vakarą „The Butterfly Ball“.

8

Rugsėjo 25-ąją jis surengė labdaros renginį ir pirmą kartą pasirodė viešumoje po nelaimės.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Butterfly Ball“ akimirkos

Vyras su mylimąja žegė ant violetinio kilimo bei nuo jų veidų nedingo šypsenos. Tiesa, vyras dar nelaimės padarinius jaučia – vis dar lužusią ranką laiko įtvare.

Šiame labdaros renginyje jie surinko 1 524 095 eur., kurie bus skirti padėti negalią turintiems vaikams.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie nelaimę.

J.Caudwellas atskleidė, kad jam teko atlikti daugybę operacijų, lūžo 11 kaulų. Jo dviračio priekinė padanga sprogo jam važiuojant nuo kalno Italijoje ir jis buvo skubiai nugabentas į ligoninę

Vyras ligoninėje buvo sunkios būklės ir gydėsi dėl pradurto plaučio, lūžusio raktikaulio, sutrupinto mentės kaulo ir šešių sulaužytų šonkaulių.

J.Caudwellas „The Sun“ sakė, kad yra dėkingas už tai, kad dėvėjo šalmą: „Esu 99 procentų tikras, kad jei nebūčiau užsidėjęs šalmo, būčiau sumokėjęs gyvybe.“

Primename, kad apie nelaimę vyras pranešė rugpjūčio mėnesį socialiniuose tinkluose.

„Penktadienį patekau į nemalonią situaciją, kai kartu su Modesta keliavome į Italiją švęsti bičiulio gimtadienio. Dviračiu užvažiavau į vieną Florencijos kalnų ir buvau pasiruošęs nusileisti per kitą pusę. Apvažiavus pirmąjį posūkį, sprogo priekinė padanga. Tuo pačiu metu mano petys, klubas ir galva iš visų jėgų trenkėsi į žemę.

Didžiulis skausmas, dusulys ir galvos svaigimas rodė, kad atsidūriau nepavydėtinoje padėtyje. Praeivis iškvietė greitąją pagalbą, o aš sėdėjau pakelėje vos atgaudamas sąmonę, sunkiai kvėpuodamas, jausdamas veriantį skausmą visoje kairėje kūno pusėje.

Į Florencijos ligoninę patekau praėjus valandai. Kadangi įvykio metu man buvo pradurti plaučiai, atvykę medikai man į krūtinę iškart įstatė plaučių ventiliatorių. Taip pat patyriau sunkią galvos traumą – šalmas lūžo trijose vietose. Ačiū Dievui, kad jį dėvėjau. Taip pat nelaimės metu sutrupėjo mentė, įskilo raktikaulis, lūžo ir iš savo vietų pasislinko, manau, šeši šonkauliai.

Florencijos ligoninėje buvo labai sunku. Aš nemokėjau nė žodžio itališkai. Modestai, mano dukrai ir kapitonui Jacques'ui pavyko suorganizuoti sraigtasparnio parskraidinimą į Monako ligoninę. Jie buvo labai susirūpinę dėl perkėlimo, nes labai pavojinga skristi su pažeistu tokio tipo plaučiu“, – detaliai apie nelaimė rašė J. Caudwellas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų