Kodiniai žodžiai, kuriuos Kate Middleton naudoja, kai vaikai būna neklaužados: atskleista, kaip ji auklėja juos

Kate Middleton ir princas Williamas gali pasidžiaugti darnia bei laiminga šeima. Jie augina 3 atžalas: princą George'ą, princesę Charlottę ir princą Louisą. Nenuostabu, jog auginti vaikus nėra lengvas darbas, tačiau panašu, kad moteriai puikiai sekasi tai daryti.

Visai neseniai užsienio žiniasklaida atskleidė, kaip K. Middleton auklėja savo vaikus.

Žinoma, kad auginti trijulę yra tikras iššūkis. Vaikai yra nuolat matomi viešumoje, todėl pro akis nepraslysta ir jų pasirodę „ožiukai“, kuriuos užfiksuoja fotografai.

„The Sun“ praneša, kad vienas iš būdų, kaip kunigaikštienė elgiasi su savo mažyliais, yra naudoti kodinę frazę „padarykime pertrauką“, užuot rėkus ant jų ar  liepus „nusiraminti“.

Tuomet moteris duoda jiems erdvės ir liepia pažaisti ar paskaityti knygą.

Straipsnyje Kate taip pat giriama už kitą pykčio vengiančią auklėjimo techniką, kurią ji pademonstravo savo sesers Pippos vestuvėse 2017 m.

Už bažnyčios Kate buvo nufotografuota, švelniai palietusi sūnaus George'o galvą ir pakėlusi pirštus prie lūpų, nurodydama vaikams tylėti.

Pasak daktarės Rebecca Chicot, Kate požiūris yra tinkamas šilumos ir rūpestingumo ženklas. 

„Bet kuriam tėvui labai sunku viešai auklėti vaikus. Atrodo, kad jai gerai sekasi užmegzti šiltą kontaktą“, – sakė daktarė Rebecca.

Ji pridūrė, kad Kate įprotis nusileisti vaikų lygyje taip pat yra naudingas.

„Ji nusileidžia iki jų lygio, kad galėtų su jais pasikalbėti ir leidžia jiems būti vaikais. Ji turi nuostabią jautrumo ir švelnumo ribos pusiausvyrą. Ji nesitiki, kad jie elgsis kaip maži suaugusieji ir žino, kad vaikai išgyvena visiškai natūralias stadijas – kaip įniršis “, – pridūrė ekspertė.  


Rašyti komentarą...
T
Tikrai
2021-09-24 09:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kate ten gudriausia iš visų
Atsakyti
-3

a
aaa
2021-09-24 10:01:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar kas galėtų įsivaizduot, kad mūsų valsčiaus "elitas" fotografuotųsi malkų rietuvės fone? Nebent, jei ant jos koks angliškas užrašas kabaliotų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų