Mirė neseniai 50-metį atšventusi manekenė: mamos gedi 4 jos atžalos

Gruodžio 22-ąją savo namuose rasta negyva Stella Tennant. Moteris geriausiai žinoma mados pasaulyje, kuri daugelį metų dirbo modelio darbą.

Stella Tennant (nuotr. Vida Press)
5

Pranešama, jog jos gyvybė užgeso praėjus kelioms dienoms po 50-ojo gimtadienio.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mirė modelis Stella Tennant

Anot theguardian.com, moteris nusižudė.

Pareiškime „Telegraph“ jos šeima teigė, kad ji „kurį laiką jautėsi blogai“.

„Telegraph“ cituojamas šaltinis teigė, kad šeima norėjo paviešinti naujienas apie moters mirtį, nes „jie mano, kad svarbu didinti sąmoningumą psichinės sveikatos klausimais, nes per dažnai tai neteisingai suprantama“.

Teigiama, kad netektį išgyvena keturi jos vaikai: Cecily, Marcel, Jasmine, Iris.

2012 metais ji pasirodė Londono olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje drauge su supermanekenėmis Naomi Campell ir Kate Moss (Keit Mos).

Dėl jos mirties užuojautą reiškė tokios mados pasaulio įžymybės kaip Stella McCartney, nurodžiusi, kad jai tai buvo „liūdna, siaubinga žinia“. Britų „Vogue“ buvusią manekenę vadino „vienu labiausiai mados mylėtojų ir išskirtinių asmenybių“ bei „išskirtine figūra britų stiliaus istorijoje“. S. Tennant buvo 2014 metais mirusios Devonšyro kunigaikštienės Deborah Mitford  vaikaitė. Ji buvo ištekėjusi už buvusio prancūzų fotografo Davido Lasnet, vėliau tapusio osteopatu. Pora turėjo keturis vaikus.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-01-11 15:39:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mamos gedi ne 4 jos atžalos,o mamos geri keturi jos vaikai.Rašyt normaliai nemokat.Vaikas yra vaikas,o nekokia augmenija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų