Ilgiausių nagų savininkė nusprendė parduoti juos už beprotiškai didelę pinigų sumą: atskleidė, kodėl tam ryžosi

2017-aisiais teksasietė buvo paskelbta turinti ilgiausius rankų nagus pasaulyje – kartu jų ilgis siekia net 5,5 metrus. 

Ayanna Williams (nuotr. SCANPIX)
6

Ayanna Williams, dirbanti manikiūrininke Hiustone, gali didžiuotis turinti nagus, kurie siekia žemę. Moteris dėl savo netipiškos išvaizdos buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą, skirtą 2018-iesiems metams.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ilgiausių nagų savininkė Ayanna Williams

Dabar 54-erių moteris nori juos parduoti. „Aš nusprendžiau juos parduoti, nes prieš šešerius metus išsiskyriau su vyru ir sunku, kai nieko šalia manęs nėra. Niekas man negali padėti."

Nors moteris priėmė sprendimą parduoti savo garsiuosius nagus, ji su jais nesiskirs, nebent pasiūlys tinkamą kainą – kuri, jos galva, yra maždaug 35 000 svarai, pranešė metro.co.uk.

Moteris pridūrė: „Aš priėmiau sprendimą maždaug prieš metus, bet parduosiu juos tik už tinkamą kainą. Aš jų nekirpsiu, kol nesulauksiu pirkėjo. Iki tol jie augs. Pirkėjas, jei norės, tuomet galės juos užsidėti kaip netikrus nagus.“

Didžiąją dalį savo gyvenimo Ayanna praleido augindama savo nagus. Tokia manija moteris užsikrėtė iš savo artimiausios draugės. 

Moteris atskleidė, kad buityje jai sunkiausia užsimauti apatinius ar kelnes. O štai nusilakuoti šį „turtą“ moteris kartais trunka net savaitę.

Ayanna džiaugiasi būdama unikali. Dėl šios priežasties ji nuolat lepinasi aplinkinių dėmesiu. Tiesa, jos šeima ar bičiuliai mano, kad ji visiškai normali.

Nuolat išpuoselėtiems nagams moteris naudoja antibakterinį muilą ir šepetėlį, kuriuo ji kasdien juos valo. Norėdama suteikti jiems tvirtumo, Ayanna pasitelkia nagų kietiklį ir akrilą.

 


Rašyti komentarą...
U
Ui
2020-12-30 09:33:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras pabėgo,nusibodo užpakalį valyti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų