„Patrulis“ Butnorius parodė, kaip jo šeima švenčia Kalėdas: vaizdo įraše – ir šiais metais gimusi dukrelė

Šios Kalėdos – išties kitokios. Pandemija sujaukė ne vieno žmogaus įprastus šventinius planus, vis dėlto kai kuriems tai nesutrukdė susikurti džiugios kalėdinės nuotaikos.

Juozas Butnorius su šeima (nuotr. facebook.com)
8

Šiais metais tėvu tapęs „Patrulis“ Juozas Butnorius su savo brangiausiais žmonėmis socialiniuose tinkluose nusprendė gerbėjams padovanoti dovaną.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Patrulis“ Butnorius parodė, kaip jo šeima švenčia Kalėdas: vaizdo įraše – ir šiais metais gimusi dukrelė

Juozas kartu su mylimąja Gražina, jos 2 vaikučiais bei bendra jųdviejų dukrele Agota pasidalijo šventiniu vaizdo įrašu, kuriame atlieka žinomą kalėdinį hitą. Vaizdo įraše uždainavo visa šeima, o taip pat visi jie buvo šventiškai susiderinę aprangas. „Su šv. Kalėdom!“ – linkėjo J. Butnorius.

Primename, kad rugpjūčio pabaigoje Juozui ir Gražinai gimė pirmoji bendra jų atžala, dukrelė Agota. Juozui tai – pirmasis vaikelis, o Gražina augina dar du vaikučius iš praėjusių santykių. Vis dėlto J. Butnorius su vaikučiais turi ypatingą ryšį.

Juozas pasakojo, kad nepaisant to, kad Agota – pirmoji jo atžala, tėvystės jausmą savyje jis ugdo jau beveik 3 metus. „Su žmona iki kol į šį pasaulį atėjo Agota, auginome du nuostabius vaikučius. Tiesa, ne nuo kūdikystės man teko juos auginti, bet tėvystės jausmas man nebesvetimas. Tačiau tėvystė nuo nulio yra visai kas kita. Tai – stebuklinga. Sunku surasti žodžių tam apibūdinti“, – sakė jis.

Dainininkas džiaugėsi, kad ir su žmonos vaikučiais visuomet sutarė puikiai. „Nesvarbu, kad mūsų nesieja biologinis ryšys, tačiau dvasinis ryšys yra labai stiprus. Jie – mano vaikai, o aš jų tėtis“, – pridėjo jis.

Tiesa, nors praėjo tik mėnesis nuo dukrelės gimimo, J. Butnorius jau savyje atrado savybių, kurių negalvojo turintis. „Pas mane atsirado daugiau kantrybės. Anksčiau jos turėjau tikrai nedaug, tačiau dabar, turint 3 vaikus, supratau, kad aš esu tikrai pakankamai kantrus žmogus“, – šypsojosi jis.

Pašnekovas džiaugėsi, kad jų gyvenimas – it iš vadovėlio, viskas vyksta paeiliui: „Šie 3 metai yra kaip iš kokio vadovėlio. Nuo mūsų pažinties iki piršlybų praėjo mažiau, nei 10 mėnesių. Iki vestuvių irgi praėjo kažkur 10 mėnesių. Vėliau Gražina pastojo. Viskas tiesiog išplaukė.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų