Pamatykite: neseniai naują kūrinį pristačiusi Jazzu pirmąkart atliko jį koncerte

Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu visai neseniai savo gerbėjams pristatė naują kūrinį, užgimusį pirmo karantino metu, „Nusiplauni rankas“. 

Kūrinį apie jausmus, su palinkėjimu visiems išgyvenantiems emocinį chaosą, Jazzu padovanojo ir TV3 žiūrovams, jį pirmąkart atlikusi koncerte „Kūčių vakaras su Ričardu Doveika“.

Juodai ir kaip visuomet stilingai nuo galvos iki kojų pasipuošusi Jazzu Vilniaus švento Juozapo parapijos bažnyčioje atliko jautrų naują kūrinį ir visiems priminė, kad šventės gali būti gražios net ir šiemet.

Pati atlikėja dar anksčiau tikino, kad jos šventės taip pat bus ramios. Kūčias ji sutiko sodyboje, ketino užsisakyti maisto iš savo restorano „Basi Basi“. 

„Visiems noriu palinkėti nešvaistyti be reikalo pinigų, nepasiduoti masinei psichozei. Dabar į kitus dalykus reikia atsigręžti. Šios šventės – apie buvimą su savimi, su pačiu artimiausiu. Apie naują lapą, kurį, tikiuosi, atversime visi kartu švarų ir šviesų. Nors ir sunku – išgyvensime. Labai linkiu šitame chaose, kad ir kaip paradoksaliai skamba, surasti ramybę, išmokti būti su savimi ir nepamesti tikėjimo gražesniu rytojumi, juk mes ir esame tie, kurie tą rytojų kuria. Tai adekvatumo visiems, stiprybės ir vienybės“, – dar prieš šventes linkėjo Jazzu.

Atlikėjos daina „Nusiplauni rankas“ gimė iš tikrų patirčių ir prisiminimų. „Dabar mano širdis – rami: beprotiškai myliu Donatą, sekmadienį jam suėjo 40 metų. Mudu laimingi, švenčiame vienas kitą ir gyvenimą. Bet ši daina – iš to, ką kitados teko išjausti. Aš noriu pasidalinti sava patirtimi su tais, kurie jaučiasi taip pat, arba jautėsi, ar dar pasijus. Nebereikia savęs labai žaloti. Yra dalykai, kuriuos privalai paleisti“, – sakė Justė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad charizmatiškasis kunigas jau antrus metus iš eilės suorganizavo vakarą, kuriame humaniškumas, įsiklausymas į bendruomenės poreikius susiliejo su kokybiška muzika. 

REKLAMA

Renginyje, be Jazzu, koncertavo visas būrys kitų garsiausių atlikėjų   Edgaras Montvidas, Donatas Montvydas, Jurijus Veklenko, Zvonkų šeima, Jokūbas Bareikis, Martynas Levickis ir Stano dovanojo kalėdinius, jausmingus ir įkvepiančius pasirodymus.

„Aš manau, kad nereikia pasiduoti išgąsčiui, pasiduoti baimei ir desperacijai. Tikintis žmogus tokiose situacijose visada susitelkia ir išgyvena jas kartu su Dievu. Atsiremdamas į Dievą jis gyvena. Nereikia kalti į savo sąmonę, kad šios Kalėdos bus skaudesnės, tragiškesnės, menkesnės. Ne. Tikinčiam žmogui Kalėdos bus su Dievu“, sakė kunigas R. Doveika.

Vakaro metu kunigas R. Doveika ir TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva taip pat pristatė ir jautrias istorijas. Kunigas kalbino Stano, Edgarą Montvidą ir kitus visuomenei žinomus veidus, siekdamas įprasminti pasidalinimą gerumu, kaip žmogiškąja vertybe, darną bendruomenėje kaip paskatą jos vystymuisi ir primindamas Kūčių vakaro istoriją, kaip pamatą atjautos ir stebuklo laukimui. 

„Man vienos svarbiausių ir gražiausių metų švenčių yra būtent Kūčios ir Kalėdos. Senieji papročiai, magiška Kūčių naktis, džiugus Kalėdų rytas, kai visi drauge klegėdami išpakuojame dovanas, rastas po eglute tai akimirkos, kurios visam gyvenimui lieka atminties albume“, šiltai apie šventes kalbėjo ir Renata Šakalytė-Jakovleva, kuri talkino kunigui vakaro metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų