Dianą sukrėtė tai, ką iš princo Charleso išgirdo prieš vestuves: ketino netgi jose nepasirodyti

Ištikimiausi karališkosios šeimos gerbėjai puikiai žino, jog princo Charleso ir jo pirmosios žmonos princesės Dianos santuoka tikrai nebuvo rožėmis klota, vis dėlto naujausios detalės atskleidžia neįtikėtinus dalykus.

Princesės Dianos ir princo Charleso vestuvės (nuotr. SCANPIX)
4

Pasirodo, kad santuoka buvo pasmerkta net neprasidėjusi.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dianą sukrėtė tai, ką iš princo Charleso išgirdo prieš vestuves: ketino netgi jose nepasirodyti

Astrologė Penny Thorton, kuri konsultavo princesę Dianą, neseniai naujoje dokumentinėje juostoje „The Diana Interview: Revenge of a Princess“ pripažino, jog jos ir princo Charleso meilės istorija tikrai niekuomet nepriminė pasakos.

„Vienas iš labiausiai mane šokiravusių dalykų, kuriuos man pasakė princesė Diana, buvo tai, kad naktį prieš jų vestuves princas Charlesas pasakė jai, kad jos nemyli. Manau, kad Charlesas nenorėjo melagingos santuokos. Jis norėjo būti su ja atviras, o tai Dianą visiškai sužlugdė“, – sakė astrologė.

„Tuo metu ji nebenorėjo vestuvių, netgi galvojo tiesiog į jas neateiti“, – pridėjo ji.

Dokumentinėje juostoje gilinamasi į garsųjį princesės Dianos interviu BBC 1995-aisiais, iškart po to, kai ji ir princas Charlesas išsiskyrė. Interviu metu su Martinu Bashiru princesė Diana atskleidė kad tiek ji, tiek ir princas Charlesas santuokos metu vienas kitą apgaudinėjo. O štai princas Charlesas net iki šios dienos tęsia santykius su moterimi, kuri galiausiai tapo ir jo žmona – Camilla Parker-Bowles.

Paklausta, ar dėl Camillos pasibaigė jos ir princo Charleso santuoka, princesė atsakė: „Na, kadangi mūsų santuokoje buvo trys žmonės, pasidarė ankšta“.

Taip pat ji sulaukė klausimų ir apie savo meilužį, Jamesą Hewittą. „Taip, aš jį dievinau. Buvau jį įsimylėjusi“, – nė neslėpė Diana.

REKLAMA

Visai neseniai apie skandalingąjį BBC interviu prabilo ir princesės Dianos brolis, Charlesas Spenceris. Jis pripažino, kad BBC jo „dalinai“ atsiprašė dėl to, jog panaudojo tikrovės neatitinkančią informaciją, kad apgautų Dianą ir gautų iš jos interviu. Minėtame interviu Diana pasakė žymiąją frazė „mes trise“, turėdama omenyje, kad princas Charlesas, dar būdamas vedęs ją, užmezgė romaną su Camilla Parker Bowles. 

„BBC privalo atsiprašyti. Tai yra labai rimta klastotė, kuri teigė, neva Dianos artimiausi patikėtiniai ją šnipinėjo jos priešams“, – sakė jis.

„Tai mane privertė pasikalbėti su Diana. Taip as Dianą supažindinau su Bashiru, 1995-ųjų rugsėjo 19-ąją. Tai galiausiai privedė iki interviu. BBC viską pripažinti atsisako. Jie tikina, kad Diana nebuvo suklaidinta. Jie ignoravo mano prašymą atsiprašyti už melagingus parodymus, kurie įtikino Dianą susipažinti su Bashiru“, – toliau dėstė princesės Dianos brolis.

Tiesa, vėliau BBC vis dėlto apsigalvojo. „Norime savo atsiprašymą pakartoti. Kadangi visa tai įvyko prieš ketvirtį amžiaus, mes tvirtai ir teisingai ketiname paieškoti apie tai daugiau esminės informacijos“, – buvo teigiama „People“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad davusi savo lemtingąjį interviu „Panoramai“, kuriame atskleidė savo istorijos pusę, princesė Diana nežinojo, kokios karališkosios šeimos reakcijos sulauks. Negana to, buvo viena priežastis, dėl kurios ji vis dėlto gailėjusi apskritai prašnekusi.

Vis dėlto suvokdama, kad šeima viso to tikrai nepriims geruoju, ji sugebėjo tai nuslėpti. Interviu iš jos ėmė žurnalistas ir geras draugas Martinas Bashniras, tačiau kai jos liokajus gavo užduotį nuvykti jį atsivežti, kokiu tikslu tuomet tai daro, nenutuokė ir jis. Negana to, atgabenti Martiną jis privalėjo paslėpęs po antklode, kad niekas rūmuose to nesužinotų.

REKLAMA

Žinoma, princesė paslaptyje interviu laikė todėl, kad jo metu ketino aptarti privačiausias savo ir karališkosios šeimos gyvenimo detales bei stipriai juos sukritikuoti. Ji kalbėjo apie meilės romanus ir komentarus, kurių sulaukdavo iš karalienės.

Vis dėlto prieš pasirodant interviu. BBC vadovai nusprendė, kad karališkosios šeimos mulkinti negalima, ir paprašė, kad Diana juos vis dėlto informuotų dar prieš pasirodant interviu. 

Ši, savo ruožtu, nusprendė informuoti svarbiausią karalienės personalo asmenį, Robertą Fellowes. Kai ši jam pranešė žinias, jis pagalvojo, kad tai – paprasčiausias interviu apie labdarą. Tačiau kai ji viską patikslino, ramybė tarsi dingo, o visa Jungtinė Karalystė su nekantrumu ėmė laukti minėto interviu.

„Ši programa galėjo reikšti arba BBC, arba karališkosios šeimos pabaigą, o dar labiau tikėtina, kad abiejų“, – sakė vienas iš BBC vadovų pridėdamas, kad net tai jo nesustabdė nuo minties, jog transliuoti minėtą interviu yra būtina.

Ne ką mažiau jaudinosi ir Diana. Karališkosios šeimos ekspertas Robertas Kay tikino, kad ji buvo nervinga, bijojo žmonių reakcijos, tačiau žurnalistas, kuriam ji davė interviu, ją vis patikindavo, kad ji elgiasi teisingai.

Tiesa, to, ką Diana pasakė, nesitikėjo niekas. Moteris išdavė viską – prabilo apie savo asmeninį gyvenimą, pripažino savo jausmus ir kaip ją verčia jaustis nauja princo Charleso mylimoji Camilla. 

Vis dėlto po jo ji dėl kai ko ir gailėjosi. Kaip teigė jos liokajus Paulas, moteris itin bijojo savo vaikų – princų Harry ir Williamo – reakcijų. 

REKLAMA

„Ji kartą man pasakė, jog gailisi, kad pasakė tiek daug. Jai buvo baisu, ką pagalvos berniukai. Ji bijojo jų reakcijos, nes jie vis dar buvo vaikai. Sunku išgirsti, kad jų mama per televiziją sako, jog yra įsimylėjusi Jamesą Hewittą, kaip jį dievina“, – sakė jis.

„Ji visuomet galvojo, kad jos berniukai – pasaulio centras, jos gyvenimo centras, ir niekas jai nebuvo svarbiau, nei jie“, – sakė liokajus.


Rašyti komentarą...
I
Irutė
2020-11-18 09:11:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbkite ,PRINCĖSĖS,atminimą!!!Gaila,labai gaila ,kad jos jau nebėra!!!JI buvo,yra ir liks saulės spindulėlis,ypač man!!!
Atsakyti
-2

M
Morta
2020-11-20 12:09:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jums nuo rašymo ir lojimo, mozuolių neatsirado. Palikite šventoje ramybėje tą princese Diana. Ar ji jums skolinga buvo, kad lojate kaip skalikai. Užsiimkite vertingesneiais darbais.
Atsakyti
0

E
ELIZA
2020-11-21 14:40:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsū princesė Diana vsada mūsu širdyle buvo ir liks????Mūsū gražuolė viso pasaulio))))ilsėkis ramybėje
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų