Tragiška sūnaus netektis, žmonos pralaimėta kova su liga ir skaudūs išgyvenimai: likimas Travoltai – negailestingas

Iš pažiūros, Holivudo aktorių gyvenimas tiesiog tviska: prabanga ir aprūpinta kasdienybė. Tiesa, net ir čia nutinka skaudžios nelaimės ir netektys.

Johnas Travolta su žmona (nuotr. SCANPIX)
11

Johnas Travoltai šis etapas – skausmingas, pačius mylimiausius žmones vyras prarado per dešimtmetį.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiška sūnaus netektis, žmonos pralaimėta kova su liga ir skaudūs išgyvenimai: likimas Travoltai – negailestingas

Sūnaus netektis

Aktorius su šeima atostogavo Bahamų salose ir šventė Naujuosius metus. Deja, idilišką šeimos paveikslą sugriovė netikėta autizmu sirgusio J. Travoltos sūnaus Jetto mirtis. Epilepsijos priepuolio metu, vonioje parkritęs vaikinas susitrenkė galvą. Deja, atgaivinti jo taip ir nepavyko.

Tada J. Travoltas pasidalijo jautriu įrašų feisbuke, kuriame pasakojo apie savo sūnų:

„Žmonės sako, jog gyvenime skaudžiausia netekti tėvų. Tačiau galiu paliudyti, jog tai netiesa. Skaudžiausias dalykas gyvenime yra netekti vaiko. Tai ką tu užauginai ir matei augant kiekvieną dieną. Žmogų, kurį išmokei vaikščioti ir kalbėti. Žmogų, kurį išmokei mylėti. Tai pats blogiausias dalykas, kuris gali nutikti žmogui.

Mano sūnus mirė. Jis mano gyvenimui atnešė tiek daug džiaugsmo. Jis man buvo viskas. Tie 16 metų, kuomet buvau jo tėvas, mane išmokė mylėti besąlygiškai.

Mes turime sustoti ir išreikšti dėkingumą savo vaikams, o vaikai turi būti dėkingi savo tėvams. Nes gyvenimas yra labai trumpas. Praleiskite daugiau laiko su savo tėvais, o tėvai, praleiskite daugiau laiko su savo vaikais. Gerai elkitės su jais, nes vieną dieną, kuomet pakelsite akis nuo telefono, gali jų ir nebematyti.

Ką aš iš tikrųjų išmokau, tai, jog kiekvieną dieną reikia mylėti taip, lyg ji būtų paskutinė. Nes vieną dieną taip ir nutiks. Rizikuokite ir nepamirškite gyventi. Savo artimiesiems kiekvieną dieną priminkite kaip juos mylite. Nešvaistykite laiko. Gyvenimas yra vertas gyventi.“

REKLAMA

Prarado žmoną

Šių metų liepą J.Travoltą paliko ir jo žmona. 57-erių Kelly Preston pasiglemžė krūties vėžys. 

Pranešdamas žinią aktorius dėkojo gydytojams ir draugams už palaikymą; „Su skaudančia širdimi pranešu jums, kad mano nuostabi žmona Kelly pralaimėjo dvejus metus trukusią kovą su krūties vėžiu. Ji narsiai kovojo, mylima ir palaikoma daugelio.“

Per žmonos gimtadienį vyras pasidalijo savo tėvų bei savo vestuvių akimirkų koliažu ir rašė: „Su gimimo diena, mieloji. Aš radau nuotrauką iš mano mamos ir tėčio vestuvių. Buvo gražu matyti mus šalia jų. Su visa meile, Johnas“.

Trečioji netektis

Panašu, kad skaudūs išgyvenimai J.Travoltos šeimoje nesibaigė. Neseniai mirė aktoriaus sūnėnas Samas Travolta jaunesnysis.

S. Travoltos jaunesnioji mirties priežastis nėra žinoma. 52-iejų mirė savo namuose Mount Horebe. 

Jo artimas bičiulis bei mokyklos draugas sakė: „Jo labai trūks, bet jis visada bus su mumis.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų