TV3 Grupė siūlo karštų aktualijų laidą bei veiksmo ir dramos filmus: sunku atplėšti akis

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo karštų aktualijų laidą „Karštai su tv3.lt“, įtampos kupinus filmus „Vaikštant tarp antkapių“ ir „Paskutinė riba“.

TV3 Grupė siūlo (nuotr. Organizatorių)

15.00 val. per TV3 Play – konkurencinis realybės žaidimas „Išlikimas“. Konkurencinis realybės žaidimas „Išlikimas“, kuris nudangina dalyvius į atokią pasaulio vietą, kur jiems tenka išgyventi laukinės gamtos sąlygomis. Iš civilizacijos gali atsigabenti ne ką daugiau nei drabužius, kuriuos vilki. Atitolę nuo technologijų ir šiuolaikinių patogumų vyrai ir moterys varžosi tarpusavyje siekdami pagrindinio laimėjimo ir asmeninių pergalių prieš save pačius. https://play.tv3.lt/islikimas

19.30 val. per TV3 karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru. Šios dienos tema – antrasis visuotinas karantinas, kuris palies kiekvieną Lietuvos žmogų ir paveiks ekonomiką. Kokios bus jo pasekmės laidoje diskutuos Jurgita Sejonienė ir Agnė Širinskienė.

TV3 Grupė siūlo

21.00 val. per TV6 veiksmo, kriminalinis filmas „Paskutinė riba“. Pažiūrėjęs į mažo miestelio gyventoją Filą Broukerį (aktorius Jasonas Stathamas) niekaip nepasakytum, kad kažkada jis buvo federalinis agentas, kovojęs su narkotikų platintojais. Viena užduotis su baikerių grupuote baigėsi siaubingai nesėkmingai ir nusinešė jo boso sūnaus gyvybę. Filas paliko tarnybą, dabar – jis vienišas devynmetės Medės tėvas. Kai jo dukra mokykloje vožia ją išjuokusiam berniukui, gyvenimas Filą vėl suveda su praeitimi. Vyras susiduria su miestelio narkotikų lordu (aktorius James Franco), tenka prisiminti ir baikerių bylą. Ar pavyks nugalėti praeities demonus ir apginti dukterį, kuri, be Filo, šiam pasaulyje nieko neturi?

REKLAMA

21.00 val. per TV8 melodrama „Meilės potvyniai ir atoslūgiai“. Debė Mitčel dirba Aukvudų manufaktūroje. Ji buvo susižadėjusi su vyriausiu Aukvudų sūnumi Deividu, tačiau šis žuvo kelionėje aplink pasaulį. Mergina vis dar glaudžiai bendrauja su jo šeima, rūpinasi niekaip nesusitaikančia su sūnaus mirtimi Airis. Kartą pas Aukvudus atvyksta Edvardas Lorencas, radęs Debės rašytus laiškus Deividui. Šie jį taip paveikė, kad Edvardas pasiryžo žūtbūt surasti jų autorę. Tačiau ar Debė jau pamiršo žuvusį sužadėtinį, ar jos širdyje jau yra vietos naujai meilei?

22.00 val. per TV3 kriminalinė drama „Vaikštant tarp antkapių“. Metas Skaderis (akt. Liamas Neesonas), buvęs pareigūnas, dabar privatus detektyvas, dirbantis be licencijos, be sąskaitų ir be darbų sąrašo. Metas nėra nenugalimas mačo, policininko darbą jis metė po kelių skaudžių

atsitikimų, vos neprasigėrė, bet suradęs naują nišą, ėmėsi kabintis į gyvenimą. Užsakymus renkasi pats, tad kai į jį kreipiasi narkotikų prekeivis su prašymu surasti pagrobtą žmoną, kuri tikriausiai jau negyva, Metas atsisako. Tačiau nusikaltėlis vėliau grįžta su detalėmis, kaip jo žmona buvo nužudyta, ir detektyvas imasi darbo. Atlikęs tyrimą, jis ima manyti, kad tai ne vienintelis tokio tipo nusikaltimas ir visi pagrobti žmonės susiję su tuo pačiu narkotikų prekeiviu. Paieška einasi sunkiai, Skaderis jau galvoja ją mesti, tačiau netrukus pagrobiama dar viena mergina ir detektyvas pažada sau padaryti viską, kad bent ji išliktų gyva.

Go3 siūlys ne tik žiūrėti, bet ir pajudėti – „Jogos ABC su Milana“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų