Ir per dietą galima nesijausti alkanam: 3 triukai, padėsiantys ilgiau išlikti sotiems

Tikriausiai daugeliui pažįstamas jausmas, kai pradėjus prisižiūrėti figūros linkius, pavalgę nesijaučia iki galo patenkinti ar paprasčiausiai vis ar alkani. Vis dėlto taip būti neturėtų, o specialistai netgi žino, kaip to išvengti.

Lindy Cohen (nuotr. Instagram)
14

Specialistė atskleidė, kaip ilgesnį laiką jaustis sočiam ir nesimaitinti vien tik salotomis, norint, kad kūnas išliktų jus tenkinančių formų.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ir per dietą galima nesijausti alkanam: 3 triukai, padėsiantys ilgiau išlikti sotiems

Anot mitybos specialistės Lyndi Cohen, iš tiesų valgyti sveikai ir skaniai bei sočiai iš tiesų yra įmanoma. „Kiekviena lėkštė turėtų būti pripildyta sveikų riebalų, tokių, kaip avokadas, lėtai degančių angliavandenių, kaip saldžiosios bulvės ir šiek tiek lieso proteino“, – sako ji.

„Tai jums ilgesnį laiką padės jausti pasitenkinimą, ir, vietoje to, kad vengtumėte visų angliavandenių ar riebalų, tai jūsų kūną pripildys medžiagomis, kurios jam reikalingos siekiant išlikti sveiku“, – pridėjo L. Cohen.

Taip pat Lyndi pateikė kelis patarimus, kuriais siūlo pasinaudoti tada, kai ir vėl užsimanysite paužkandžiauti. 

Lindy Cohen patiekalai

1. Nepakankamas balansas

Jei jūsų lėkštėje visas idealiai subalansuota, tuomet sotesni būsite ilgesnį laiką, o taip pat tai padės mėgautis pačiu įvairiausiu maistu. 

Anot Lyndi, jei apie kažką svajojate, turėtumėte sau tai leisti – tokiu būdu nustosite „nusidėti“ rinkdamiesi nesveikus maisto produktus ar užkandžius.

Lindy Cohen patiekalai

2. Nauji skoniai

Jei stengiatės atsikratyti svorio, neretai pasiduodate rutinai. Košė pusryčiams, salotos pietums ir vištiena ar daržovės vakarienei gali labai greitai nusibosti, o jūs galite ir toliau likti išalkusiais, tik šįkart – naujų skonių.

REKLAMA

Anot L. Cohen, meniu paįvairinimas nebūtinai reiškia, kad imate maitintis nesveikai. 

Taip pat ji prideda, kad kartais, jei maitinsitės tais pačiais produktais, savo organizmui netgi galite pakenkti, mat jis prie to įpras ir nė nebesupras skirtumo jums nevalgant. 

Lindy Cohen

3. Jaučiatės ribojami 

Vertėtų pripažinti, kad dietų laikytis iš tiesų yra sunku – daugelis nuolat jaučiasi taip, tarsi praleistų kažką labai gero.

„Jei jums atrodo, kad jums neleidžiama valgyti tam tikro maisto (kaip, pavyzdžiui, makaronai ar riešutų sviestas tiesiai iš stiklainio), tai jums visuomet atrodys labai įdomiai“, – pastebėjo ji.

Anot moters, tol, kol viską vartosite su saiku, jums svoris kuo puikiausiai kris. 

Taip pat ji pasidalijo ir keliais kitais savo pastebėjimais. „Kai kuriomis dienomis jaučiatės labiau išalkę, nei įprastai, nes jums trūksta energijos. Tokiomis dienomis jums teks valgyti daugiau, kad patenkintumėte alkį. Nebūtina kiekvieną dieną valgyti tiek pat, o ypatingai prieš mėnesines ar sunkią treniruotę“, – sakė ji.

„Nustokite su tuo kovoti. Tiesiog pasirinktie maistą, kuris jūsų kūną privers jaustis gerai. Po valgio paklauskite savęs – „ar dar vis esu alkanas?“ Jei taip, pasirinkite dar vieną sveiką opciją“, – siūlė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų