Gražuolė gydytoja – nuolat kritikuojama: žmonės netiki, kad ji gali dirbti rimtą darbą

Nors atrodytų, kad grožis niekuomet neturėtų būti trukdis, pasirodo, kad yra žmonių, kurie galvoja kitaip. 

Medina Culver (nuotr. Instagram)
12

30 metų amerikietė gydytoja Medina Culver pasakojo dažnai sulaukianti pajuokos dėl to, kad jog yra išvaizdi, vis dėlto savo „Instagram“ paskyroje ji nuolat stengiasi įkvėpti moteris, jog gera išvaizda ir sunkus darbas yra derantys dalykai.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražuolė gydytoja sulaukia neigiamų komentarų: žmonės netiki, kad ji gali dirbti rimtą darbą

Savo „Instagram“ paskyrą Medina naudoja ne tik darbo užkulisiams, bet ir tam, kad nušviestų žmones apie savo laisvalaikį. Moteris drąsiai dalijasi nuotraukomis tiek su bikiniu prie baseino, tiek ir mielomis asmenukėmis su savo vyru. 

„Gražios moterys gali būti daugiau, nei gražūs veidai. Lygiai taip pat mes galime būti ir ne iš kelmo spirtos gydytojos. Kai žmonės man sako, kad esu pernelyg graži, jog būčiau reali gydytoja, noriu jiems padėkoti, nes esu pakankamai ambicinga. Aš daug dirbu ir esu atsidavusi savo tikslams“, – tikino ji.

„Ar pamenate tą straipsnį, kuris buvo apie moteris, dirbančias gydytojomis, kurios buvo aprašytos kaip neprofesionalios, nes dalijosi savo nuotraukomis, kuriose dėvi bikinius? Taip, ir aš to straipsnio neprisimenu“, – pridėjo ji.

Medina Culver

Socialiniuose tinkluose žavioji gydytoja turi netgi 26 tūkstančius sekėjų, kurie nuolat ją palaiko, o kai kurie netgi pareiškia savo nuomonę, jog taip pat yra susidūrę su panašiais stereotipais.

Tiesa, atsirado ir tokių, kurie tikino, kad ji – pernelyg arogantiška. „Viskas, kuo ji dalijasi, yra „TikTok“ filmukai, kuriuose nutaisiusi mielą veidelį ji pasakoja apie savo pasiekimus“, – sakė vienas internautas.

Dar kiti negalėjo suvokti, kodėl ištekėjusi ji nepasikeitė savo pavardės į vyro, o dar kiti buvo įsitikinę, kad šis ją paliks. Į visa tai Medina teatsako, kad jos tikslas – įkvėpti moteris ir paskatinti jas nustoti klausyti tų, kurie šitaip ir panašiai bando jas pažeminti.


Rašyti komentarą...
S
Straipsnis apie nieką..
2020-11-19 08:02:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uoj bl... Pas mus Lietuvos gydytojos visos dar gražesnės ir nieks čia dėl Jų nerašo straipsnių, o amerikosai rado vieną iš 10 000000 mln. nestorą ir nenusipenėjusią, pradėjo iš džiaugsmo rašinėti. Klounų šalis.
Atsakyti
-5

S
Straipsnis apie nieką..
2020-11-19 08:03:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsų lietuvaitės 10000 kartų gražesnės
Atsakyti
-2

A
As
2020-11-19 08:04:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu ir kas čia stebuklingo?be galo gražių gydytoju mačiau ir Lietuvos ligoninėse ir polikninikose
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų