Visa tiesa apie paslaptingąjį besilaukiančios Ratajkowski mylimąjį: yra net sėkmingesnis, nei ji

Seksualioji manekenė Emily Ratajkowski visai neseniai visus pribloškė žinia, jog laukiasi. Tai paaiškėjo tik tada, kai moteris, demonstruodama savo suapvalėjusias kūno formas, papuošė žurnalo „Vogue“ viršelį.

Sebastian Bear-McClard ir Emily Ratajkowski (tv3.lt fotomontažas)
12

Vis dėlto ar daug žinote apie jos sužadėtinį, Sebastianą Bear-McClardą?

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visa tiesa apie paslaptingąjį besilaukiančios Ratajkowski mylimąjį: yra net sėkmingesnis, nei ji

Emily ir Sebastianas paparacų pirmąkart buvo užfiksuoti besibučiuojantys 2018 metais, per Valentino dieną. Tiesa, įdomu tai, kad iš praėjusio savo vaikino, Jeffo Magido, su kuriuo susitikinėjo 3 metus, apartamentų Emily tuomet buvo išsikėlusi vos prieš kelias savaites. Negana to, vos po kelių savaičių ji jau buvo susižadėjusi su Sebastianu.

Kaip ir kada pora tiksliai susipažino, kol kas nėra aišku, tačiau artimas E. Ratajkowski šaltinis yra teigęs, kad jie pažįsti metų metus – romantiški jausmai gimė tik vėliau. „Jie visi buvo bendroje draugų kompanijoje. Jis niekuomet nebuvo svetimas“, – sakė tąkart šaltinis.

Sebastian Bear-McClard ir Emily Ratajkowski

Ir nors daugelis Sebastiano nežino, ir nelaiko jo garsenybe, iš tiesų jis – pašėlusiai sėkmingas aktorius ir prodiuseris. Pavyzdžiui, jis dirbo kaip prodiuseris filme „Good Time“, kuriame vaidino garsusis Robertas Pattinsonas. Būtent už šį filmą jis netgi buvo nominuotas „Gotham Independent Film“ apdovanojimams.

Nepaisant to, kad pats nėra didžiausias socialinių medijų fanas, kuriose jo mylimoji Emily yra tokia populiari, ir pats savo „Instagram“ anketą netgi yra išsitrynęs, Sebastianas nemažai laiko leidžia su interneto platybėse puikiai žinomas veidais. O jo geriausias draugas – „The Fat Jewish“, kurio tikras vardas Josnas Otrovsky. Šis socialiniuose tinkluose yra itin populiarus.

Tiesa, Sebastianą dažnai galima išvysti Emily „Instagram“. Nuotraukose pora vienas kitam nuolat demonstruoja be galo šiltus jausmus.

REKLAMA

Sebastian Bear-McClard ir Emily Ratajkowski

Įdomu tai, kad nors daugeliui galėtų pasirodyti priešingai, iš tiesų Sebastiano turimas turtas yra net dvigubai didesnis, nei Emily. Teigiama, kad jo turtas siekia 10 mln. eurų, o jo mylimosios – 5. Tiesa, 2019 „New York Post“ pranešė, kad Sebastianas savo nuomininkui buvo skolingas 101 tūkst. eurų. Apie tai buvo prabilusi jo mylimoji Emily, kuti teigė, kad žmonės, kurie gyveno tame pačiame pastate, specialiai apie jį skleidė melagingus gandus, jog galėtų užsidirbti papildomai.

Pora neseniai paskelbė, kad turės vaikelį, o jo lytis jiems neįdomi – negana to, jie abu įsitikinę, kad vaikas jos nežinos pats, kol jam nesueis 18 metų. Vis dėlto pora jau ir anksčiau turėjo kuo rūpintis – drauge jie augina šunį Colombo. 


Rašyti komentarą...
B
Bomba!
2020-10-29 09:04:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
...vaikas nežinos savo lyties, kol jam nesueis 18 metų...

Iš kur randasi tokie IDIOTAI???
Atsakyti
0

L
Lo
2020-10-29 23:47:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jų šuo jau žino savo lytį?

Kur ir kaip reikia auginti vaiką, kad iki 18 nežinotų savo lyties???
Psichiškai nesveikas sapaliojimas.14 db jau sargius perkasi.
Atsakyti
0

E
Eimontas
2020-10-30 16:48:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilai abu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų