Jaudulio pilni „X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiai: dalyviai ruošia neeilinius pasirodymus

Šį sekmadienį – antrasis tiesiogiai transliuojamas projekto „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Jo metu scenoje pasirodys likusių dvylika dalyvių. Dviem iš jų kova bus baigta.

„X faktorius. Žvaigždės“ (nuotr. Katažina Polubinska) (nuotr. Fotodiena.lt)
40

TV3 televizijos šou paliks mažiausiai žiūrovų balsų sulaukęs dalyvis. Kiti du stos prieš teisėjų teismą. Scenos profesionalai nuspręs, kas turi palikti šou.

Užkulisiuose tvyranti įtampa jaučiama kiekvienam, daugelis kartojasi jiems skirtas dainas, kiti bando paskutinėmis minutėmis pasibūti vieni. Visi jie tikisi, kad pavyks pelnyti žiūrovų meilę, teisėjų simpatijas ir patekti į superfinalą.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaudulio pilni „X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiai: dalyviai ruošia neeilinius pasirodymus

Vieni iš sekmadienio šou dalyvių – grupė „Twosome“. Teisėjo Saulius Urbonavičiaus-Samo mokiniai yra iš tų, kuriems labai patinka pokštauti ir scenoje surengti šou. Nieko nuostabaus, kad ir į praėjusių metų rugsėjį nutikusią nelaimę jie žvelgia su humoru.

Šį įvykį vaikinai prisimins scenoje ir pažvelgs į visą situaciją visai per kitą prizmę.

Šį vakarą pasirodys grupės RSA, „Twosome“ ir Marius Repšys su Inga Šepetkaite. Visi jie – Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje. S. Prūsaičio komandoje – Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis. Marijonas Mikutavičius nusprendė, kad jo komandoje dėl tolimesnės kovos kausis Lina Rastokaitė, Giedrius Leškevičius ir Jokūbas Bareikis. Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje –  Milita Daikerytė, Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas ir Austėja Lukaitė.

Didžiulį kelią nuėję dalyviai neslepia jaudulio, jų likimas atsidurs žiūrovų rankose. Jie bus kviečiami aktyviai balsuoti ir palaikyti savo favoritus.

„X faktorius. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3! 


Rašyti komentarą...
O
Ona
2020-10-18 19:43:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų