Nicholsono anūkas užkariavo garsios manekenės širdį: it du vandens panašus į žinomą aktorių

Gražuolė manekenė Bella Hadid neseniai atšventė savo 24-ąjį gimtadienį, o iškart po to užsienio žiniasklaidoje pasirodė ir kita žinia.

Jack Nicholson (nuotr. SCANPIX)
8

Pasirodo, kad manekenės širdis jau kurį laiką nebelaisva.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nicholsono anūkas užkariavo garsios manekenės širdį: it du vandens panašus į garsų aktorių

Kaip rašoma cosmopolitan.com, merginą papirko Holivuo legendos, aktoriaus Jacko Nicholsono anūkas Duke’as. Teigiama, kad jų ryšys – tai senų ir naujų Holivudo dinastijų sąjunga. 

Anot portalų, Duke’as ir Bella kartu praleido bent paskutinį mėnesį, nuo to laiko, kai susitiko Niujorke. Negana to, prieš Bellos gimtadienio šventę, kurią ji paminėjo tik su artimiausiomis draugėmis, pora slapčia gimimo dieną paminėjo ir dviese. Visa tai socialiniuose tinkluose atskleista nebuvo, siekiant išlaikyti privatumą.

Tiesa, Duke’as jau ir seniau sukasi tarp garsiausių JAV moterų. Pavyzdžiui, neseniai jis papuošė naujo Lana Del Rey albumo viršelį. Teigiama, kad žvaigždė Duke’ą tiesiog dievino.

Panašu, kad Duke’as seka savo garsiojo senelio pėdomis, mat taip pat svajoja apie aktoriaus karjerą. Kol kas jis yra pasirodę seriale „Us“.

O štai jo tėvai – nė kiek nesusiję su aktoryste. Duke’o mama Jennifer yra dizainerė, o tėvas Markas – profesionalus banglentininkas. Net Duke’o vardas yra skirtas pagerbti garsiajam havajiečių banglentininkui, Duke’ui Kahanamoku. Aktoriaus tėvai susipažino mokykloje, kurią lankė kartu su Baracku Obama. 

REKLAMA

Duke Nicholson

O štai su savo seneliu, anot Duke’o, jiedu apie aktorystę nešneka, mat iš pradžių Duke’as svajojo ne apie aktoriaus, o apie režisieriaus karjerą. 

Vis dėlto apie D. Nicholsono privatų gyvenimą nėra daug žinoma – jis nė neturi asmeninės „Instagram“ paskyros. 

O štai jo naujai mylimajai Bellai – tai pirmi santykiai po nesibaigiančių skyrybų su atlikėju The Weeknd. Pora ėmė susitikinėti 2015-aisiais, o po to ne kartą skyrėsi ir taikėsi, kol galiausiai 2019 metais galutinai nusprendė savo santykiuose padėti tašką. 


Rašyti komentarą...
B
Bronius
2020-10-15 14:13:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur tie du vandens lašai? Gal žurnalistui reikėtų akinius užsidėti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų