„X faktoriaus“ sceną sudrebinusi Žižė dar šį rytą turėjo įveikti iššūkį: viskas – dėl įtampos

Šį sekmadienį sostinę sudrebino pirmoji muzikinio šou „X faktorius. Žvaigždės“ tiesioginė transliacija, kurios metu visi dalyviai ne tik uždainavo gyvai, bet ir parodė geriausius savo pasirodymus. 

Viena iš daugiausiai ovacijų sulaukusių buvo Julija Žižė – moters pasirodymas nepaliko abejingų. 

(105 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktorius. Žvaigždės“ pirmoji tiesioginė transliacija (V. Domkutės nuotr./Fotodiena)

Iškart po pasirodymo kalbinta Julija pasakojo, kad tai – tik antras kartas ant didžiosios scenos. Moteris pasakojo mylinti muziką, tačiau apskritai save vadino nedainuojančia, vis dėlto šiandieninis pasirodymas patiko ir jai pačiai. 

Julija atviravo, kad tikrai turi kuo didžiuotis: „Galima labai prie daug ko prisikabinti, bet atėjau čia ne taisyklingų natų dainuoti. Kaip Marijonas pasakė, kad laukia mano geriausio pasirodymo, tai aš ir pati tikiu, kad mano geriausias pasirodymas dar bus. Aš jo laukiu ir pati. Jei man pavyks, ir aš dar liksiu čia – pažadu nustebinti. Pažadu, kad čia – tikrai paskutinė liūdna daina (juokiasi)“

Vis dėlto ji neslėpė, kad patyrė ir labai daug streso. „Iš tikrųjų, repeticiju metu, ant scenos, niekuomet nepaėmiau aukščiausios natos, balsas man visada lūždavo. Šiandien net per generalinę aš sudainavau gerai gal tik vieną kartą, nors per aukščiausią vietą balsas vis tiek lūžo. O dabar sugebėjau tai suvaldyti, pabaigti dainą. Prie diafragmos ir teisingo kvėpavimo reikia dirbti bent pusę metų, o jei nori tapti profesionalu, turi dirbti 10 tūkstančių valandų. O mes čia tik tiek laiko…“ – emocijų neslėpė J. Žižė.

REKLAMA

Tiesa, paklausta, ar dainuodama tokią jautrią dainą sugavo savo mylimojo akis, užlipusi ant scenos, Julija juokėsi ir prisipažino, kad kaip tik stengėsi žvelgti į horizontą – tik ne į artimuosius.

„Tik kai atsistojau ant scenos, išgirdau, kaip mano mažoji šaukia „mama“. Supratau, kad negaliu nė pažiūrėti į tą pusę, nes ir vėl susigraudinsiu, save paleisiu. Man reikėjo labai didelio susikaupimo ir sugebėjimo mėgautis, nes tik tokiu atveju klausytojas pajus, ką nori pasakyti. Jei dainuosi tik tam, kad išdainuotum teisingai natas – niekas nepatikės“, – kalbėjo ji.

Ir nors šiandieninis Julijos pasirodymas buvo itin sėkmingas, dar šį rytą „Instagram“ Julija pripažino, kad jai… sutraukė kaklą.

„Penktadienį dieną turėjau fotosesiją ant atviro stogo, lauke, o tada jaučiau be proto daug įtampos, nes atsikėlusi šeštadienį ryte nebegalėjau atlenkti kaklo atgal. O sakoma, kad turi atpalaiduoti viską, kad įtampa dingtų. Šiandien ryte atsikėlusi supratau, kad negaliu galvos palenkti į priekį. Labai išsigandau, bet nuvažiavau pas savo stebukladarę Astą, kuri man viską sutvarkė“, – kalbėjo ji.

Taip pat Julija turėjo ir patarimą visiems tiems, kurie išgyvena kupinas streso akimirkas. Anot jos, net ir sunkiausius savo gyvenimo išgyvenimus galima paversti į savotiškus vakarėlius: „Geras patarimas yra tas, kad pačiais baisiausias savo gyvenimo momentais reikia imti į tai žiūrėti per kitą prizmę, tarytum į kokią linksmybę, kaip į vakarėlį. Kada pajauti, kad širdis jau lipa per viršų, iškart sau turi pasakyti, kad tai – vakarėlis ir tu turi jaustis ramiai. Stenkitės jaustis taip, tarsi būtumėte savo aplinkoje tarp savų“

Visą Julijos pasirodymą galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
S
Simonas
2020-10-12 18:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu "dainininkiu" pilni kabakai už pinigus gali patapt belekokia žvaigžde! Bet žmonių neapgausi jei talento neturi!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų