Swift atskleidė už ką balsuos per prezidento rinkimus: tiki, kad tai bus geriausia Amerikai

Popmuzikos superžvaigždė Taylor Swift trečiadienį parėmė Joe Bideno kandidatūrą į prezidentus ir daugiau kaip 200 mln. savo bendruomenės socialiniuose tinkluose narių pasakė, kad šis demokratų veteranas pradės Amerikoje „gijimo procesą“.

Taylor Swift (nuotr. SCANPIX)
5

Dainininkė ir dainų kūrėja anksčiau ne kartą užsipuolė prezidentą Donaldą Trumpą, taip pat ir rugpjūčio mėnesį, kai kritikavo jo „neveiksmingą vadovavimą“ kovojant su koronaviruso pandemija ir pastangas „pakirsti ir sunaikinti“ JAV balsavimo teises.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Taylor Swift

Tačiau žvaigždės komentaras žurnalo „V“ straipsnyje, kurį ji paskelbė socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Twitter“, yra pirmas oficialus paramos J. Bidenui pareiškimas.

„Visi nusipelno vyriausybės, kuri rimtai vertina pasaulines grėsmes sveikatai ir pirmiausia galvoja apie savo žmonių gyvybes, – sakė T. Swift. – Išdidžiai balsuosiu už Joe Bideną ir Kamalą Harris per šių metų prezidento rinkimus. Jiems vadovaujant, tikiu, Amerika turės šansą pradėti gijimo procesą.“

30 metų atlikėja greit sulaukė J. Bideno ir jo kandidatės į viceprezidentes K. Harris reakcijos.

„Taylor, ačiū už jūsų paramą ir pasisakymą šiuo lemiamu mūsų šalies istorijos momentu“, – tviteryje parašė J. Bidenas.

T. Swift sukėlė bangų 2018 metais, kai parėmė demokratų kandidatus savo gimtojoje Tenesio valstijoje ir pareiškė, kad respublikonų kandidatės į senatores Marshos Blackburn  balsavimo istorija „gąsdina ir varo siaubą“.

„Negaliu balsuoti už žmogų, kuris nenorės kovoti už VISŲ amerikiečių orumą, nepriklausomai nuo jų odos spalvos, lyties ar to, ką jie myli“, – tuomet sakė T. Swift.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų