Stulbinantys romantinių komedijų žvaigždės pokyčiai: atskleidė, kaip jai pavyko

Aktorė bei komikė Rebel Wilson išgarsėjo suvaidinusi populiariose romantinėse komedijose. Ir nors čia ji visuomet vaidindavo šmaikščią, tačiau apvalių formų merginą, šių metų pradžioje ji nusprendė, kad atėjo laikas pokyčiams.

Rebel Wilson (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

Moteris užsibrėžė tikslą - sverti ne daugiau 75 kg. Panašu, kad aktorei puikiai sekasi eiti tikslo link, socialiniuose tinkluose ji pasidalijo savo pasiekimais ir džiaugėsi, kad beliko numesti vos 3 kg.

R.Wilson pasakojo, kad 6 valandą ryto eina vaikščioti, atlieka trumpus, 100 m bėgimus tam, kad pagreitintų širdies ritmą. Taip pat moteris primena, kad reikia nepamiršti, bent du kartus per savaitę, save palepinti. 

Aktorė laikosi „Mayr“ dietos, kuri sumažina cukraus kiekį organizme, skatina lėtai valgyti visą maistą ir stiprina imuninę sistemą. Taip pat kardio treniruotes daro net 7 kartus per savaitę

2020-ųjų pradžioje sau ir savo sekėjams socialiniuose tinkluose Rebel pažadėjo, kad pradės naują treniruočių sesiją, o dabar, praėjus beveik pusei metų, ji pasidalijo pirmaisiais rezultatais „Instagram“.

Pasipuošusi sportine apranga, 40 metų aktorė R. Wilson pozavo atsukusi nugarą į kamerą, o jos sekėjai netruko pastebėti, kad jos formos atrodo itin dailiai.

Pasirodo, kad anksčiau aktorė valgydavo itin nesveikai, todėl nuo Naujųjų metų panoro viso to atsisakyti. „Man 2020 metai bus sveikatos metai. Ką tik apsirengiau sportinę aprangą ir išėjau pasivaikščioti, o dabar bandau atsigauti ant sodos bei išvengti cukraus ir kito kaloringo maisto, ką padaryti bus sunku, ypatingai turint omenyje, kokios šventės ką tik buvo. Tačiau aš tai padarysiu. Kas prisijungs prie pozityvių pokyčių šiais metais?“ – metų pradžioje socialinėje erdvėje rašė ji.

„Net jei iki savo tikslo jums reiks šliaužti, nepasiduokite – tikslas to vertas. Stenkitės kiekvieną dieną. Žinau, kad kartais tai būna pragariškai sunku ir norisi pasiduoti, ypatingai, kai nesimato progreso… Tačiau geri dalykai netrukus jus pasieks“, – pridėjo ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų