Profesionalių aktorių pasirodymas Prūsaitį paliko be žodžių: to dar nėra buvę

Sekmadienį TV3 eteryje nugriaudėjo paskutinis „Kėdžių iššūkio“ etapas, kuriame komandą sau rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Kaip juokavo pats teisėjas, to, ką matė tą vakarą, jis dar niekuomet nėra nei matęs, nei girdėjęs. 

Anot Samo, visos pasirodžiusios grupės yra tarsi „nurautų stogų“, o Šarūnas Banevičius ir Gytis Laskovas iš grupės „Stereotipai“ – ne išimtis. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Profesionalių aktorių pasirodymas Prūsaitį paliko be žodžių: to dar nėra buvę

Du profesionalūs aktoriai susipažino karantino metu, mat būtent šis laikotarpis juos privertė susimąstyti, ar pasirinko teisingą profesiją. „Pradedi susimąstyti, ar reikalinga ta profesija, ar ji gali egzistuoti“, – sakė jie.

Per karantiną jiedu sukūrė ir bendrą spektaklį „online“, o dabar ketina žiūrovus papirkti savo nuoširdumu. „Jeigu rimtai, buvo mada, kad kažkada dainuodavo papais (juokiasi) Dabar mažiau. O mes dainuosime iš širdies ir nešime kažkokią socialinę žinutę“, – besijuokdami tikino Šarūnas ir Gytis.

Tiesa, du išvaizdžius vyrus scenoje pamačiusioms merginoms iš tiesų nėra ko džiaugtis – pasirodo, kad kaip savo auditoriją aktoriai pasirinko ne jas. „[Pasirodyti] merginų auditorijai? Ne, mes turime žmonas. Bet vat močiutėms ir mamoms mes – pats tas“, – toliau šmaikštavo „Stereotipai“.

Ir nors abu prieš pasirodymą jiedu neslėpė jaudulio, galiausiai nusprendė, kad svarbiausia – jog juos ir toliau priimtų artimieji. „Svarbiausia, kad žmonos priimtų atgal į namus ir tėvai toliau su mumis kalbėtų. Ir dar turėtume draugų. Ir darbo teatre“, – toliau juokėsi aktoriai.

REKLAMA

Grupė „Steteotipai“ pasirinko nuotaikingą grupės „Šventinis Bankuchenas“ dainą, kuri papirko visus teisėjus, o Saulius Prūsaitis netgi pritrūko žodžių.

„Šita grupių kategorija yra nurautų stogų (juokiasi) Tokių dainų čia dar nėra buvę“, – įspūdžiais dalijosi Samas.

Iškart po jo savo nuomonę bandė išsakyti ir S. Prūsaitis, tačiau rasti tinkamų žodžių jam taip ir nepavyko. „Prūsaitis žodžių pirmąkart pritrūko“, – tai pamatę juokėsi Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Samas.

„Supranti, kas čia vyksta? Žinai, kaip būna tam tikri dalyviai, kurie mus apdumia? Tai aš jaučiu, kad jie šovė dūmų uždangą ir dabar kažką daro. Ir aš žinau, kad jie praslys“, – galiausiai pasirodymą pakomentavo S. Prūsaitis.

O štai Mikutavičius buvo sužavėtas: „Aš nesijaučiau apdumtas, aš išsišiepęs buvau visą dainą. Labai geras kūrinys – daina nesvietiškai juokinga ir gera. Tiesą sakant, jūs galėjote ir nedainuoti – aš jums vien už pavadinimą „Stereotipai“ duočiau kėdę ir nieko negalvočiau.“

Visą grupės „Stereotipai“ pasirodymą galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
N
Neįdomi
2020-10-06 17:55:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai laida su tais aktoriais. Xfaktorius mutavo į blogąją pusę. Viskas. Taškas.
Atsakyti
0

F
Felicija
2020-10-06 20:07:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prusaitis net dainuoti nemoka. Todėl griebiasi paskutinio šiaudo, spalvotų švarkų.
Atsakyti
0

G
Gėda
2020-10-06 23:26:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šis sezonas yra pasityčiojimas iš žiūrovų!Kažkoks klounų paradas!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų