Mažai kam žinoma TV veido Leškevičiaus pusė: įvardijo hobį, su kuriuo yra siejamas jau 26 metus

Šių metų muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“ pateikė daug staigmenų – ant scenos pasirodė tokie žmonės, apie kurių dainavimo galimybes daugelis nė nenutuokė, mat daugiausiai viešojoje erdvėje jie buvo žinomi dėl kitų savo veiklų.

„X faktoriaus“ filmavimo akimirkos (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
9

Jau šį sekmadienį „Kėdžių iššūkyje“ pasirodys ir puikiai žinomas TV veidas bei oreivis Giedrius Leškevičius. Adrenalino mėgėjas neslėpė, kad už kadro, dirbant žurnalistinį darbą, vis dėlto yra drąsiau, tačiau pasitenkinimas didesnis tada, kai stovi ant scenos – būtent šitaip jis gali tobulėti ir kaip atlikėjas. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mažai kam žinoma TV veido Leškevičiaus pusė: įvardijo hobį, su kuriuo yra siejamas jau 26 metus

Kur adrenalino daugiau – pasirodant ant scenos ar skrendant oro balionu?

Atėjęs į „X faktorius. Žvaigždės“ projektą, G. Leškevičius teigė, kad jį paskatino adrenalinas. Vis dėlto oro balionais dažnai skraidantis Giedrius pripažįsta, kad pasirodymas didžiojoje scenoje adrenalinu kiekiu pralenkia net ir jo pomėgį.

„Visą laiką sakau, kad adrenalino kiekis turi būti proporcingas gaunamo malonumo kiekiui, tad ir ten, ir ten, aš gaunu abiejų. Tiesą sakant, to startinio jaudulio scenoje yra daugiau, nes į profesionaliąją sceną aš lipu rečiau, negu kad skraidau. Dėl to ir norisi ant scenos pasirodyti dažniau ir nebebūti tuo vidutiniu dainorėliu“, – sakė jis.

Anot žinomo vyro, jam svarbiausia pakelti savo, kaip atlikėjo lygį, o ir palaikymo iš artimųjų jis šiuo gyvenimo periodu sulaukia itin daug. Vis dėlto Giedrius neslėpė ir to, kad konkurentai projekte – išties stiprūs.

„Tai – juk ne šiaip paprasti žmonės, atėję iš gatvės. Visi juk yra pakviesti. Čia susirinko tokie žmonės, kuriems nebūtų gėda lipti į bet kokią sceną ir atlikti bet kurią dainą. Tikrai visi dainuojantys. Kai pamatau, kokio lygio yra mūsų dainuojantys aktoriai, imu žavėtis kiekvienu pasirodymu“, – atviravo jis.

REKLAMA

Nepaisant to, G. Leškevičius buvo maloniai nustebęs, jog konkurencijos „X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiuose taip pat nėra nė kvapo: „Kol kas tikrai yra daugiau meilės ir to draugiškumo, negu kad konkurencijos. Labai keista, juk, atrodo, čia konkursas, ir visi turėtų lipti vieni kitiems per galvas, turėtų būti didžiulė konkurencijos aura. Bet yra atvirkščiai. Jau ne pirmą savaitgalį kartu stebėti transliacijų renkasi ne tik tie, kurie pateko į tolimesnius etapus, bet ir tie, kurie iškrito. Tai labai paglosto širdį – tikrai esame viena chebra, kuri labai greitai susibendravo.“

„X faktoriaus“ filmavimo akimirkos

Didžėjauja jau 26 metus

Giedrius – puikiai pažįstamas TV veidas, daugelį metų kūręs istorijas apie kitus. O štai dabar, pasirodžius šiame projekte, visas dėmesys atiteko jam pačiam.

„Su mikrofonu ar už kadro visą laiką yra šiek tiek lengviau, paprasčiau, nes turi tarsi skydą nuo visko, kas tave supa. Šiuo atveju tu turi apsinuoginti ir nebegali už nieko slėptis, išsskyrus už savo balso ir savo kūno judesių. Kur yra paprasčiau? Tai aišku, kad kitapus kadro. Bet kur maloniau, kur gauni daugiau pasitenkinimo? Adrenalino daugiausiai gauni tada, kai į tave nukreiptas dėmesys. Bet kai visa tai praeina, ateina labai geras ir malonus jausmas“, – atviravo jis.

Tiesa, muzika artima jam jau daugelį metų. Nuo 1994-ųjų G. Leškevičius didžėjauja. Kaip sako jis pats, tai buvo kryptingas ėjimas į pramogų sferą, šou verslą. 

„Viskas prasidėjo dar mokykloje, paauglystėje. Pirmiausiai man buvo labai įdomu visi tie laidai ir sujungimai, transformatoriai, rezistoriai. Visi šitie dalykai buvo mano vaikystės žaislai, nes mano tėtis buvo fizikos mokytojas, tad fizikos laboratorijoje praleidau visą vaikystę. Po to, kai supratau, apie ką viskas yra, techniniai dalykai ėmė eiti paraleliai su muzikiniais. Kai sujungiau muziką su technika, atsistojau ir prie didžėjaus pulto“, – prisiminimais dalijosi jis.

REKLAMA

Viskas tik dar labiau įsibėgėjo, kai Giedrius studijų metais persikėlė į Vilnių, ir ėmė dirbti vienoje radijo stotyje. „Pradėjau su ja dirbti kaip išvažiuojamųjų renginių vedėjas, o po to mane pakvietė kelios įmonės padidžėjauti. Tada ėmiau savo veiklą tęsti ir didesniuose renginiuose – net iki areninių renginių. Tai yra mano hobis, kuris hobiu išliko iki šiol, bet visi šitie dalykai, kurie yra mano mėgstama veikla, yra tiek hobis, tiek darbas. Ir nors negaliu didžėjaus darbo vadinti savo darbu, nes darau tai gana retai, tai išliko tuo dalyku, kuris man suteikia daug malonumo“, – atviravo žinomas vyras.

Tačiau viskas tuo nesibaigė – prieš kelis metus kartu su bendraminčiais jis sukūrė projektą, grupę „Joke“.

„Viskas prasidėjo nuo mano ir kolegos veiklos – abu pabrazdiname gitara, kuriame dainas. Nusprendėme padaryti kolektyvą ir dabar per metus vis dar turime koncertų. Bet jie yra mažesni, nes mūsų grupė – labai nišinė. Niekada nesiveržėme į dideles scenas ir tą top klasę. Mes gyvuojame, niekur nedingome ir šiemet irgi koncertavome, ir tikiu, kad dar ir koncertuosime. Tiesa, mūsų grupė gyvena atskirą savo gyvenimą. Ta veikla niekada nebuvo numarinta, bet niekada nebuvo ir tokia aktyvi, kad per mėnesį turėtume po kokios 8 koncertus“, – sakė jis užsimindamas, kad šią vasarą netgi teko koncertuoti laive – publiką pasirodymą stebėjo nuo Neries pakrantės.

Kuris dalyvis – tavo favoritas? Spausk čia, atiduok savo balsą už labiausiai patikusį pasirodymą ir laimėk dvigubą pakvietimą į „X Faktorius. Žvaigždės” finalą! 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų