Mama Rock'n'Roll – apie pseudonimą, ir kodėl 15 metų nesirodė scenoje: džiaugiasi atgavusi tikrąjį vardą

Visai neseniai prasidėjo ilgai lauktas naujas „X faktoriaus. Žvaigždės“ sezonas, kuriame – gausybė puikiai žinomų veidų. Ketvirtoje laidoje pasirodys televizijos laidų vedėja Laima Tamulytė-Stončė, kitaip žinoma kaip Mama Rock'n'Roll. Moteris jau daugelį metų nebekoncertuoja, tačiau pasakojo, kad nuo šio pseudonimo jai nepavyko pabėgti dar iki šiol.

Laima Tamulytė-Stončė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
14

Naujienų portalui tv3.lt moteris atvirai papasakojo, kodėl jos jau 15 metų nematyti ant didžiosios scenos ir atvirai prabilo apie tai, kodėl vėl pasiryžo ant jos užlipti.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laima Tamulytė-Stončė

„Tikriausiai, kad joje nebuvau jau 15 metų. Dabar atlikėjai tai sugrįžta, tai pasitraukia. Tuo momentu mes turėjome tokį sumąstymą, kad atsiranda toks didelis personažas – Mama Rock'n'Roll. Toks po sceną lakstantis rutuliukas. Pabaigėme dainas ir su vadybininkais pasukome skirtingais keliais. Grįžau į pagrindinį darbą – renginių organizavimą ir vedimą. Dainavimas niekur nedingo. Jis liko kaip pomėgis. Dainuojantis vedėjas irgi reikalingas“, – pasakojo pašnekovė.

Tiesa, žinoma moteris ir pati iki šiol dar nėra įsitikinusi, ar scenos jai per šiuos metrus trūko: „Nežinau, ar pasiilgau šio personažo. Tai yra didžiulė atsakomybė. Kai esi jaunas, tuomet tau atrodo, kad visas pasaulis po kojomis ir tu eini žymiai drąsiau. Dabar atėjo ta branda, kuomet supranti, kad kiekvienas tavo poelgis yra atsakingas žingsnis. Pradedi vertinti kokybę. Neši tam tikrą žinutę apie save ir atliekamas dainas. Man atrodo, kad aš buvau drąsesnė prieš 14 metų nei dabar. Dabar aš labiau suvaldyta. Dabar Mama Rock'n'Roll yra labiau mama nei Rock'n'Roll.“

REKLAMA

Laima Tamulytė-Stončė

Ketvirtoje „X faktoriaus. Žvaigždės“ laidoje pasirodysianti moteris pasakojo, kad nuo savo pseudonimo niekur neketina pabėgti, bet džiaugiasi, jeigu ją žmonės atpažįsta ir kaip Laimą.

„Dabar ant scenos lipau kaip Laima. Aišku, kad niekur nepabėgsiu nuo šio pseudonimo. Mane Lietuva įsidėmėjo. Niekur ir nebėgu. Jis buvo mano labai mylimas ir pačios sugalvotas įvaizdis. Viskas prasidėjo ne nuo dainavimo, o nuo renginių vedimo ir humoristinių pasirodymų. Ant nieko nepykstu ir nespjaudau, kas vis dar pavadina Mama Rock'n'Roll, bet dabar pastebiu, kad dauguma mane pažįsta kaip Laimą. Džiaugiuosi, kad atgavau savo tikrąjį vardą“, – šypteli ji.

Laima Tamulytė-Stončė

Kalbėdama apie projektą Laima pasakojo, kad nė nesvarsčiusi iš karto sutiko čia dalyvauti: „Sutikau iš karto. Manau, kad reikia naudotis galimybėmis. Reikia gailėtis ne dėl to, ko nepadarei. Jeigu nepavyks, tuomet turėsi dar vieną pamoką. Gyvenime reikia ieškoti pamokų ir potyrių. Aš labai apsidžiaugiau, kuomet sulaukiau pasiūlymo dalyvauti šiame projekte. Džiugu, kad mane dar prisimena. Pabandyti juk verta.“

Palaikymo ji sulaukė ir iš vyro, kuris tikino, kad nėra ko prarasti. „Vyras man pasakė, kad aš pati geriausiai žinau ar to noriu, ar ne. Dalyvauti šiame projekte verta 100 proc. Tai yra toks projektas, kuriame dirbi su profesionalais. Turi galimybę susitikti su kolegomis. Man jis mielas širdžiai. Visus metus stebėdavau šį projektą. 

Su savo antrąją puse kalbėjau apie projektus, kuriuose nedalyvaučiau. Sakiau, kad neičiau į tuos, kuriuose yra baimės faktorius. Kuriuose turi perlipti save. Man buvimas scenoje teikia malonumą“, – kalbėjo pašnekovė.

Kuris dalyvis – tavo favoritas? Spausk čia, atiduok savo balsą už labiausiai patikusį pasirodymą ir laimėk dvigubą pakvietimą į „X Faktorius. Žvaigždės” finalą! 

Muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“ – sekmadieniais, 19.30 val., per TV3 televiziją!


Rašyti komentarą...
2020-09-24 19:19:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų