KFC dirbusi mergina kardinaliai pakeitė gyvenimą: nesustos, kol neuždirbs milijono

Anksčiau greitojo maisto restoranų tinkle „KFC“ dirbusi mergina kardinaliai pakeitė gyvenimą – vadina save modeliu ir uždirba net 131 tūkst. eurų per metus, nors dirba tik kartą per valandą.

Beth Spiby (nuotr. Instagram)
22

Tiesa, vis dėlto toks darbas – ne kiekvienai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. KFC dirbusi mergina kardinaliai pakeitė gyvenimą: nesustos, kol neuždirbs milijono

Beth Spiby tikisi uždirbti daugiau, nei milijoną, o kol to nepasieks – neketina sustoti. Tiesa, ne visoms būtų priimtina tai, ką daro Bethy. 

Pasirodo, kad Bethy pardavinėja seksualias savo nuotraukas internete, kurias užfiksuoja jos mergina. Visa tai daryti ji pradėjo prieš kelis metus, todėl nieko nelaukusi ji nusprendė mesti savo darbą „KFC“ ir imti dirbti tik su nuotraukomis.

Šiuo metu Bethy kartu su savo mergina gyvena Australijoje, o per savaitę užsidirba iki 16 tūkst. eurų.

Anot Bethy, šis darbas ją labai įkvepia, nepaisant to, kad, savaime suprantama, yra ir tamsioji to pusė. „Kai kurie fanai yra labai atkaklūs ir man rašo šimtą kartų per dieną – tai mane labai trikdo. Man pasisekė, kad viskas vyksta internete, vadinasi, nuo tokių galiu laikytis atokiau“, – sakė ji.

Beth Spiby

Įdomu tai, kad prie „Only fans“ puslapio, kuriame dirba Bethy, pastauroju metu ėmė prisijungti ir garsenybės.

„Jei nebūčiau prie šio puslapio prisiregistravusi, niekuomet nebūčiau galėjusi persikelti į Australiją ir imti gyventi su savo mergina“, – sakė ji.

Tiesa, ateityje ji ketina ieškotis ir kito darbo. „Tai man suteikė daug laiko, laisvės ir finansinės nepriklausomybės gyventi taip, kaip noriu bei apkeliauti pasaulį. Kritikai tai labai teisia, tačiau dar prieš pradėdama tai daryti, aš save paruošiau, taigi pati šio darbo trūkumų nematau“, – sakė ji.

„Esu parašiusi knygą, turiu tinklaraštį ir anonimišką pagalbos tinklalapį, kuriame žmonės gali man parašyti, kreiptis pagalbos dėl paprastų patarimų, ar jei tiesiog nori išsikalbėti“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
H
Ha ha
2020-09-24 06:51:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
O boze kokia avarija D D D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų