Krysko ir Milius susižadėjo: pasidalijo žavia nuotrauka

Netikėtą žinią paskelbė atlikėja Karina Krysko. Moteris susižadėjo su Jeronimu Miliumi. Apie tai ji pranešė socialiniame tinkle.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius (tv3.lt fotomontažas)
12

Moteris paviešino kadrą, kuriame aiškiai matyti sužadėtuvių žiedą.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krysko ir Skambinas patvirtino savo romantiškus jausmus: viską išdavė jausminga nuotrauka

K. Krysko nėra linkusi kalbėti apie asmeninį gyvenimą ir stengiasi slėpti jį po 9 užraktais. Tačiau šį kartą ji nustebino savo gerbėjus ir pranešė, jog visai neseniai ji susižadėjo.

„2020.07.16“, – brūkštelėjo Karina Krysko.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sausio mėnesio pabaigoje socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje žinoma moteris pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame pozuoja su rugių puokšte bei valgo braškę – daugelis gerbėjų apie jos šiltus jausmus J. Miliui ėmė spėlioti jau tada.

„Jau visai greitai „rugiagėlių puokštę“ paleisiu iš savo rankų… Tikiuosi, atiteks ji tam, kuris geriau ją puoselės ir rūpinsis… O aš nuo šiol ragausiu ir mėgausiuos tik savo nuostabiausia, nerealiausia, skaniausia gyvenimo „braške“!“ – rašė ji.

Grotažymių pagalba dainininkė pažymėjo, ne tik „pokyčius“, bet ir „mano gyvenimo meilė“. Beje, sakoma, kad rugiagėlių puokštę moteris vyrui dovanoja tada, kada puoselėja jam šiltus jausmus. O taip pat tai yra ir ištikimybės simbolis.

Primename, kad K. Krysko ir jos buvusio vyro Sauliaus Skambino santuoka buvo nutraukta 2019 metų rudenį. Pora tąkart santuoką nutraukti siekė abipusiu sutarimu. 

TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ S. Skambinas šių metų pradžioje prabilo apie savo ir Karinos santykių pradžią, kodėl jiems nepavyko jų išsaugoti ir kodėl naujojo savo gyvenimo etapo laukia su nekantrumu.

REKLAMA

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar

S. Skambinas ir K. Krysko žiedus sumainė 2011 metais – likus vos dienai, iki gimstant sūnui. Net ir dabar, prisimindamas santykių pradžią, vyras šypsosi: „Aišku, tai jau praeitas etapas, bet mūsų istorija buvo graži. Šokome projekte, kažkaip sutapo tas vizualus mūsų vaizdas, mes labai gerai sutarėme, abu esame visiškai nekonfliktiški žmonės, nebandome savo ego pakelti virš visų. Pas mus viskas taip gražiai susigulėjo, ir, laikui bėgant, susilipdėme į porą.“

Tiesa, jis neslėpė, kad nei jis, nei Karina niekuomet per daug nežiūrėjo į ateitį – stengėsi gyventi dabartimi. 

„Gyvenome lyg ir šia diena – čia ir dabar buvo žmogus, judėjome į priekį, galvojome, kad žengiame žingsnį po žingsnio į kažkokią šviesią ateitį. O kokia ta ateitis, ir kiek ji truks, mes nesvarstėme ir nežinojome“, – sakė S. Skambinas.

Šokėjas pasakojo, kad vienas baisiausių dalykų jam yra beprotiška laiko tėkmė, ir suvokimas, kad gyvenimas iš tiesų yra labai trumpas.

„Ar verta gaišti laiką kažkokiems nesutarimams, svetimų gyvenimų analizavimams, nes laikas tiksi… Paskaičiavau, kiek man metų, ir paskaičiavau, kiek man liko. Man plaukai šiaušiasi – aš suprantu, kad jo nebeliko. Noriu tą likusį gyvenimą nugyventi maloniai, kad ir mane prisimintų kaip šiltą žmogų, ir aš pats dar noriu įspūdžių“, – dabar jau drąsiai apie ateitį kalbėdamas laidoje minėjo Saulius. 

Taip pat žinomas vyras įsitikinęs ir tuo, kad stiprūs jausmai, kuriuos vadiname meile, iš tiesų niekur nedingsta: „Meilė nesibaigia, ji tiesiog transformuojasi į kitokią. Man tai sudėtinga. Kai susipažįsti su žmogumi, ta meilė būna vienokia, po to ji keičiasi, transformuojasi, vėliau lieka pagarba, dar vėliau – gera draugystė.“

REKLAMA

Šokėjas pasakojo, kad abu su Karina apie skyrybas galvojo ilgai – kur kas anksčiau, nei tai „pasigavo“ žiniasklaidai. 

„Psichologinius atskirus gyvenimus gyvenome jau senokai. Bet mes, iš pagarbos vienas kitam, vis tiek po vienu stogu, dėl vaiko bendravome, tarėmės, dirbome. Mes ir dabar vienas kitam padedame, jeigu reikia. Esmė tokia, kad tai buvo senas reikalas, tik galutinis taškas buvo padėtas dabar“, – sakė vyras.

Negana to, jiedu nejaučia kartėlio: „Dėl to nėra jokios nuoskaudos – aš tikrai lenkiu galvą prieš ją. Labai noriu, kad jai sektųsi, labai džiaugčiausi dėl bet kokio naujo gyvenimo vyro – tikrai jam paspausčiau ranką.“

Sauliaus numano žinantis ir juodu išskyrusias priežastis: „Manau, kad mums labiausiai pakišo koją darbai, nes atsiradus šeimai, vaikui, darbai neturėjo sustoti. Per daug laiko leidome atskirai. “

Žinomas vyras pridėjo, kad nepaisant to, kad būdami kartu jiedu išsisėmė, abu pradeda gyventi naują gyvenimo etapą. 

„Manau, kad jis nebus prastesnis, ir, norėčiau manyti, kad jis bus gerokai įdomesnis. Jaučiu, kad prarandu pats save, nes per daug įlindau į šeimos buitį. Supratau, kad šeimoje gali būti tik vienas talentingas, kuriam reikia atidaryti visus kelius. Atrodo, kad visą tą naštą bandžiau pasiimti ant savęs. Bet dabar atėjo laikas pačiam kažką kurti. Visą gyvenimą dirbau – taip jau gavosi, kad vaikas visada šalia būdavo“, – sakė Saulius pridėdamas, kad Karina neturėjo tokių sąlygų, jog galėtų būti darbe su vaiku.

Vis dėlto net ir sunkiausiais periodais Saulius ir Karina nepažeisdavo vienos svarbios taisyklės: „Mūsų namuose niekada nebūdavo jokių barnių, mes neleidžiame vienas kitam kelti balso, ypač girdint vaikui. O juk gyvenime, šiaip jau, visokiausių dalykų būna.“

Visą pokalbį su S. Skambinu pamatykite čia:


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2020-09-14 21:31:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karina tikrai simpatiška moteris,be renkasi vyrus panašius į tam tikrus gyvūnus atleisk,ir tie gyvūnai bliauna kk
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų