TV3 šiandien siūlo programą humoro mėgėjams: tiks ir suaugusiems, ir vaikams

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo programą humoro mėgėjams – smagius šou, serialus, komedijas.

„Šuniškas pokštas“ (nuotr. Organizatorių)
2

19:30 val. per TV3 ir 20:30 val. per TV3 Play – gero humoro laida „Gero vakaro šou“. Šmaikščiai ir su humoru čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – šmaikštūs ir iškalbingi vaikai. Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis šiandien laidoje kalbins Katažiną ir Deivydą Zvonkus. 

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 šiandien siūlo programą humoro mėgėjams: tiks ir suaugusiems, ir vaikams

TV8 14 val. kviečia žiūrėti nuotaikingą serialą „Moterys meluoja geriau“. „Moterys meluoja geriau“ – daugiaserijinis televizijos serialas, atskleidžiantis sudėtingus moterų ir vyrų santykius, bei bandantis atsakyti į itin svarbų šiais laikais klausimą: kas svarbiau – turtas ar meilė. Rodos, kad atsakymas gali būti tik vienas, tačiau realiame gyvenime viskas daug sudėtingiau.

TV6 19 val. „Vedęs ir turi vaikų“. Elas Bandis prieš vedybas negalvojo, koks gali būti sunkus gyvenimas susituokus. Žmona bei vaikai siurbia viską, o kažkur šalia gyvena pakvaišę kaimynai... 

Go3 siūlo žiūrovams animacinę komediją „Šuniškas pokštas“. Linksmo, nerūpestingo ir išlepinto šunelio Pokšto gyvenimas buvo tarsi pasaka. Deja, pasaka vieną dieną baigėsi: labai nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, Pokštas buvo išmestas į gatvę. O ten – visiškai kitokios taisyklės ir žiauri realybė. Nekilmingi ir galimai utėlių turintys šunys, daugybė pavojų, o svarbiausia – labai nemalonaus charakterio, į smurtą linkusios voverės. Vargšui Pokštui ima grėsti jei ne pražūtis, tai bent jau užtikrinta nervų liga. Visa laimė, kad jo gyvenime atsiranda geros širdies mergaitė, priglaudžianti šunelį sunkiausiu jo gyvenimo momentu. Pamažu vėl atgavęs savitvardą, Pokštas ima ieškoti būdų, kaip sugrįžti į numylėtus namus. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų