Muzikiniame projekte pasirodė grupė „Ritmas, seksas ir alus“: užkūrė tikrą vakarėlį

Šį sekmadienį prasidėjo ilgai lauktas naujas „X faktoriaus. Žvaigždės“ sezonas, kuriame – gausybė puikiai žinomų veidų. Tiesa, visi jie žinomi dėl visai kitokių priežasčių, nei dainavimas, vis dėlto projekte save išbandys būtent muzikine prasme.

Pirmojoje laidoje pasirodė šokėjas D.Žebrauskas-Skruzdėliukas su šokėjais.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „Ritmas, seksas ir alus“

D.Žebrauskas-Skruzdėliukas sakė, kad norėjo sugrįžti į senus laikus: „Šis projektas, turbūt, kad yra nostalginis sugrįžimas į praeitį. Kažkas man iš vyrukų pasakė: „Ačiū Dievui kažkas ant scenos vėl bus iš vyrukų“. 

Grupė save praminė „Ritmas, seksas ir alus“. Vaikinų pasirodyme netrūko geros nuotaikos, skambių eilučių bei šokių judesių.

Po pasirodymo, „X faktoriaus“ teisėjai – Saulius Urbonaivičius-Samas, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazzu – neslėpė simpatijų vaikinams.

Šis pasirodymas Saulių Urbonavičių-Samą privertė net pakilti nuo sofos. Vyras plojo atsistojęs.

„Dvi naujienos, chebra. Viena – gera, o kita – bloga. Pirma – kad žiauriai gerai varot, o antra – jus ką tik uždraudė“, – juokavo M. Mikutavičius.

„Sveiki sugrįžę, nes žiauriai gerą atnešėte 90-ųjų dvasią ir visą džiugesį. Šiandien labai šviežiai viskas skamba. Super“, – entuziastingai kalbėjo Saulius Urbonaivičius-Samas.

TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS:

 


Rašyti komentarą...
R
Ramunas
2020-09-07 13:43:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio .... būkit geri padėkit jei galit...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų