Vietoje Maldyvų – Kunigiškės: Žemaitė papasakojo apie kainas, pramogas ir tai, kas nustebino labiausiai

„TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė visai neseniai su savo šeima atostogas praleido Lietuvos kurorte. Kaip pati pasakojo, atostogų planai buvo visai kitokie, tačiau labai džiaugėsi praleistu laiku.

Gerda Žemaitė ir sūnus Nikolas
17

Naujienų portalui tv3.lt žinoma moteris papasakojo apie kainas, pramogas bei tai, kas jai kėlė daugiausiai laimės.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerdos Žemaitės vasaros atostogos

G. Žemaitė su šeima išvyko atostogas praleisti į Kunigiškes: „Pirmą kartą čia leidau atostogas. Kunigiškėse buvau gal kažkada seniau, vaikystėje. Norėjosi čia sugrįžti, o ir Palanga kiek pabodusi. Tad nusprendėme, kad norime su šeima vykti būtent čia.“

Anot moters, jų šeimai buvo svarbiausia ne pramogos, o poilsis, todėl ši vieta buvo tam puikiai tinkama.„Gavosi toks sutapimas, kad mūsų draugas turi nuosavą namą Kunigiškėse. Jis mums pasiūlė ten apsistoti. Labai faina ir privati teritorija, kuri yra netoli jūros. Vienareikšmiškai priėmėme šį sprendimą. Tikrai labai patiko šis kurortas. Na, o tų pramogų norėjosi mažiausiai. Tik kuomet buvo prastas oras buvome išvykę papramogauti“, – pasakojo pašnekovė.

„TV Pagalbos“ žvaigždę labiausiai nustebino tai, jog Kunigiškėse nėra daugybės restoranų: „Aišku, kad žmonių buvo, nes ir geras oras pasitaikė, ir žmonės neturi tokių didelių galimybių kažkur išvykti. Galbūt, kai kurie nesibaimina ir vyksta į užsienį, tačiau didžioji dauguma renkasi atostogas praleisti Lietuvoje. Faktas, kad žmonių buvo nemažai, tačiau patiko, kad Kunigiškės yra mažesnis miestelis. Nėra daug barų. Šiek tiek nustebino, kad restoranų, barų ar užkandinių nėra ant kiekvieno kampo.“

REKLAMA

Gerda Žemaitė ir sūnus Nikolas

Pastaruoju metu daugelis žmonių kalba, jog Lietuvos kurortuose padidėjo kainos. Pasak pašnekovės, ji to nepastebėjo. „Kainų šuolio tikrai nepastebėjau. Buvome nuvykę ir į Palangą. Apsilankėme mūsų mėgstamoje vietoje, kur labai skaniai gamina maistą. Tačiau lyginant kainas su praėjusiais metais, aš skirtumo kažkokio nepastebėjau. Aišku, kad mes kasdien ir nevažiuodavome vakarieniauti į restoranus.

Turėjome galimybę patiems pasigaminti maisto. Žinoma, kad nesinori visą dieną stovėti prie puodų, tačiau aš Nikolui visada gaminu šviežią maistą. Mano vyras yra užkietėjęs grill meistras, šefas. Jis vaišindavo mus visokiais patiekalais, gamindavo vakarienes“, –  džiaugėsi Gerda.

Žinoma moteris džiaugėsi, kad atostogų metu spėjo pabūti ne tik su vaikais, bet ir su savo mama.

„Atostogavome su mano vaikais: Marku ir Nikolu bei buvo Andriaus sūnus Antanas. Kiti vaikai buvo užimti, todėl nevyko kartu. Ketvirtadienį Andrius turėjo vykti į Kauną, todėl jis parvežė vaikus ir pasiėmė mano mamą. Gavosi tokios dvejopos atostogos – pusę atostogų su vaikais, o kita pusė – su mano mama ir Nikolu“, – pasakojo „TV Pagalbos“ žvaigždė.

Gerdos Žemaitės sūnus Nikolas

Tiesa, nors šias atostogas jie norėjo praleisti pasyviai, tačiau apsilankė ir pramogų vietose: „Buvome nuvykę į Klaipėdos zoologijos sodą, delfinariumą ir buvome gamtos safaryje. Safaris labai patiko vaikams. Nikolas šėrė iš rankų briedžius, elnę. Daug įspūdžių gavome. Jeigu tik oras būdavo netinkamas vykti prie jūros, mes labai vieningai nutardavome, ką galime nuveikti.“

REKLAMA

Nepaisant to, kad įspūdžių tikrai netrūko, tačiau G. Žemaitei labiausiai įsiminė sūnaus Nikolo reakcija į jūrą.

„Jo neįmanoma ištraukti iš vandens. Džiaugiausi, kad jūra buvo be galo šilta. Net mūsų jūra nori būti panaši į Viduržemio jūrą. Vandens temperatūra buvo 23 laipsnių šilumos. Leidau jam taškytis ir būti tiek, kiek jis nori. Labai sudėtinga buvo jį išnešti iš jūros. Tai ir paliko didžiausią įspūdį. Smagiausios akimirkos yra tada, kuomet tu matai, kad yra toks žmogeliukas, kuris visą pasaulį tik pradeda tyrinėti. Jam labai buvo smagu matyti vandenį, smėlį“, –  šypteli pašnekovė.

Gerda Žemaitė

Tęsdama pokalbį apie atostogas žinoma moteris atviravo, kad šią vasarą planavo vykti į tolimą kelionę, tačiau pandemija kiek pakoregavo atostogų planus.

„Pandemija šiek tiek pakeitė planus. Planavome tolimą kelionę, tačiau nieko nerezervavome, nes nežinojome, kaip bus su darbais, vasaros projektais. Labai norėjome tolimos kelionės. Svarstėme apie Indoneziją ar Maldyvus. Norėjome nuvykti su vaikais kažkur toli. Markas dar niekada nebuvo tolimoje kelionėje. Nikolas irgi nebuvęs kažkur toli. Manau, kad vis tiek laikui bėgant viskas išsispręs. Lietuvoje tikrai yra ką pamatyti. Dabar puiki proga aplankyti visus gražiausius Lietuvos kampelius. Man ir Kunigiškėse labai patiko. Tikrai neprasčiau ir už tą pačią Turkiją“, –  tikino ji.

Nors šią vasarą ilgesnių atostogų Gerda jau neturės, tačiau dar ketina aplankyti Molėtų observatoriją: „Dar niekada nebuvau Molėtų observatorijoje. Reikia pasižiūrėti, kad būtų geras oras, nebūtų debesų. Nors Molėtai nėra toli, bet net gėda, kad niekada ten nebuvus. Vykti kažkur toliau mes neturime galimybės. Startuojame su projektu, pradedame dirbti pilna koja. Aišku, kad jau ir skubėti reikia, nes neaišku, kaip bus toliau. Kol galime, tol filmuojame. Jau įnikome į darbus ir liks tik laisvi savaitgaliai.“


Rašyti komentarą...
!
!!!
2020-08-04 09:23:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur kunigiskese parkavotes-varete i latvija ir atgal su taxi......tai reikejo zenklus pafotografuoti-kaip smagu kai paprastas zmogus net privaziuoti nebegali.....
Atsakyti
0

A
Aha
2020-08-10 20:08:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šita nevykėlė galetu pagailėti vargšo tigriuko, bet juk tokioms nuo.isoms nuotraukėls svarbiau...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų