Žemaitė pasiryžo pasitobulinti išvaizdą: juokiuosi, kad prieš operaciją atrodžiau daug geriau

„TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė  pasakojo, jog sporto ir mitybos pagalba stengėsi atsikratyti pilvo srityje esančių riebalų, tačiau nesėkmingai. Vis dėlto, ji pasiryžo gultis ant operacinio stalo ir padailinti kūno formas.

31

Naujienų portalui tv3.lt ji atskleidė, kokia procedūra buvo atlikta.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerda Žemaitė gulėsi ant operacinio stalo

G. Žemaitė atviravo, kad po antrojo nėštumo bandė visais įmanomais būdais atsikratyti nereikalingų kilogramų: „Kuomet jau galėjau sportuoti, pradėjau vaikščioti į sporto salę. Po gimdymo norėjau atgauti kūno formas. Tada net nebuvo kilus mintis, kad man reikia imtis didesnių veiksmų. Praėjus kiek laiko, pamačiau, kad situacija negerėja. Mitybą taip pat stebėjau. Kūno formos tikrai gražėjo, tačiau pilvas buvo vis tiek atsikišęs.“

Žinoma moteris neslėpė, kad būtent po šio nėštumo jos pilvas buvo gana didelis.

„Po antro nėštumo mano pilvas tikrai, kad buvo didelis. Pagalvojau, kad po Cezario pjūvio liko randas ir galima iš jo šiek tiek nusiurbti riebalų. Žinojau, kad atliekama lazerinė lipolizė. Labai trumpas gijimas. Pradėjau domėtis ja. Kauno klinikinėje ligoninėje man atliko šią operaciją. Kaina tikrai yra priimtina“, – atskleidė pašnekovė.

Anot pašnekovės, antrojo vaikelio ji susilaukė Cezario pjūvio pagalba, todėl jau turi randą pilvo srityje.

„Plastikos specialistas nusiuntė mane, kad būtų atlikta echoskopija. Pamatė, kad man yra pilvo raumenų diastazė. Prasiskyrė raumenys ir yra nedidelė išvarža. Taip ir prasidėjo mano ilgasis kelias. Galėjau nieko nedaryti, tačiau situacija tik blogėtų. Iš pradžių maniau, kad man padėtų tik pilvo plastika, tačiau ji man nebuvo tinkama, nes neturėjau tokio didelio odos pertekliaus. Randas būtų buvęs labai aukštai. Todėl nusprendžiau, kad man tinkamiausia būtų riebalus pašalinti lazerio pagalba“, – apie situaciją kalbėjo ji.

Gerda džiaugėsi, kad šią kūno formų dailinimo operaciją jai atliko būtent ten, kur buvo daromas Cezario pjūvis, todėl nepasidarė nei vieno papildomo rando. Tiesa, kalbėdama apie pačia operaciją ji neslėpė, kad jaudulys tikrai ją kamavo.

REKLAMA

„Tikrai, kad jaudinausi prieš operaciją. Tačiau net nepavadinčiau to operacija. Daugiau kaip procedūra. Žinoma, kad ji atliekama operacinėje. Manęs net nemigdė. Tikrai nebūčiau ryžusi vėl narkozei. Pati procedūra truko porą valandų“, – sakė moteris.

Ši procedūra nebuvo itin skausminga, tačiau dabar 2 savaites turės nešioti korsetą: „Nepatogumas yra tik toks, kad dabar atostogauju ir negaliu degintis, nes reikia nešioti korsetą. Buvo tikrai didelis noras šiai operacijai, todėl net nebaisu, kad su juo reikės būti 2 savaites. Po 2 savaičių praeis tinimas ir pasimatys galutinis rezultatas. Dabar yra patinę audiniai. Net juokiuosi, kad prieš operaciją atrodžiau daug geriau, nes dabar it nėščia. Žinau, kad tai laikina.“

„TV Pagalbos“ žvaigždė pridūrė, kad ateityje daugiau neplanuoja jokių grožio procedūrų: „Dabar tikrai neplanuoju daugiau išbandyti grožio procedūrų. Man viskas pas mane patinka. Myliu save tokią, kokia esu. Šiek tiek dabar padailinau save, nes man tai trukdė. Neketinu tapti grožio procedūrų auka.“

 


Rašyti komentarą...
B
Bronislava
2020-07-21 23:03:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man p, Gerda labai patinka.Jos bendravimo maniera tokia aristokratiška. Ji tokia nuoširdi be falšo.Aš jai linkiu begalinės laimės ir sėkmės bei geros sveikatos.
Atsakyti
0

V
Vav
2020-07-21 17:27:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man ji visada grazi moteris buvo na ir daba yra.
@vytauatas,koks cia pavydas del pavardes,koks skirtumas kokia ji
Atsakyti
-1

B
Bronislava
2020-07-21 23:03:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man p, Gerda labai patinka.Jos bendravimo maniera tokia aristokratiška. Ji tokia nuoširdi be falšo.Aš jai linkiu begalinės laimės ir sėkmės bei geros sveikatos.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų