Transeksualė prabilo apie kūno pokyčius: pirmąkart jaučiasi seksuali

Transseksuali žvaigždė Rodrigo Alves sako, kad jai nerūpi, jog ji vis dar turi „vyrišką balsą“ ir „vyriškus lytinius organus“, nes pirmą kartą gyvenime jaučiasi „seksuali“.

Rodrigo Alves, (nuotr. Instagram)

„Big Brother“ žvaigždė prabilo atlikusi sėdmenų padidinimą. 36 metų moteris teigė, kad tai jai suteikė „J-Lo užpakalį“ ir „Kim Kardashian klubus“.

Procedūros metu žvaigždei buvo suleisti devyni litrus užpildo ir kainavo 30 000 svarų sterlingų (apie 33 000 eurų).

Rodrigo praėjusį mėnesį išskrido namo į Braziliją, kad vėl galėtų būti su šeima. Nepaisant koronaviruso pandemijos, šiuo metu ten galima atlikti bioplastikos procedūrą.

Kalbėdamasi su „MailOnline“ apie naujausią jos transformaciją, 36-erių metų Rodrigo sakė: „Aš turėjau gyvenimą keičiančią estetinę procedūrą kaip dalį mano perėjimo, dėl kurios įgijau J-Lo užpakalį ir Kim Kardashian klubus“.

Aš per savaitę išgėriau didelius metakrilato kiekius [ir] mano kūnas įgavo smėlio laikrodžio figūrą. Aš noriu būti išradinga moteris, turinti kūno linijas, ir dabar pirmą kartą gyvenime jaučiuosi seksuali!"

REKLAMA

Sėdmenų bioplastika yra procedūra, skirta padidinti sėdmenų dydį, naudojant užpildus. Pirmą kartą ją pradėjo Brazilijos chirurgas Almiras Naculis 1990 m.

Rodrigo, kalbėdamas apie procedūrą, pridūrė: „Naudojamas užpildas vadinamas metakrilatu. Tai labai galingas užpildas. Man prireikė 9 litrų, kad suformuočiau savo kūną“

Rodrigo teigė, kad prieš pakeisdama lytį niekada nesijautė „seksuali“ ir turėjo mažai pasitikėjimo.

Tačiau dabar ji jaučiasi nuostabiai savo naujame kūne..

Ji pridūrė: „Aš, kaip vyras, niekada nesijaučiau seksuali ir turėjau labai žemą pasitikėjimą savimi, tačiau dabar, kaip moteris, jaučiuosi nuožmi ir seksuali, o tai yra toks nepaprastas jausmas.

"Mano gyvenimas labai pasikeitė. Aš nesu tas pats žmogus nuo praėjusių metų. Mano protas, kūnas ir siela yra šimtaprocentinė moteris."

Dėl koronaviruso pandemijos Rodrigo balso feminizacijos ir lyties pakeitimo operacijos buvo atidėtos.


Rašyti komentarą...
E
Edo
2020-07-05 19:36:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išgama . Prie Hitlerio būtų šunim sušertas .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų