Fabijoniškėse ir vėl užkurtas vakarėlis, kaip Italijoje: suskambo Kernagio daina

Karantinas verčia imtis pačių originaliausių sprendimų. Koronaviruso krečiamoje Italijoje žmonės stengiasi kiek įmanydami daugiau palaikyti vieni kitus ir padėkoti medikams, todėl kas vakarą dainuoja balkonuose, užkuria vakarėlius bei ploja medikams.

Panašu, kad lietuviai taip pat nusprendė pasekti šiuo gražiu pavyzdžiu.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fabijoniškėse ir vėl užkurtas vakarėlis, kaip Italijoje: suskambo Kernagio daina

Jau šios savaitės pradžioje buvo pasirodęs vaizdo įrašas, kaip viename iš Vilniaus daugiabučių užkuriamas vakarėlis, o ketvirtadienio vakarą jis pasikartojo ir vėl.

Minėtą pasilinksminimą Fabijoniškių rajone nufilmavo čia gyvenantis Mindaugas Keršys. „Padėka atėjo visuotiniu būdu. Kažkas kažkur paskelbė viešai, kad visi visi 19 valandą eikime į balkonus ir plokime. Iš to ir susikūrė namų koncertas, kaip Italijoje“, – pasakojo jis.

Vyras pridėjo, kad ketvirtadienį buvo jau antras kartas, kai kartu su kaimynais išeina padėkoti medikams. Mindaugas teigė besitikintis, kad ši tradicija išliks ir kitus, artimiausius vakarus.

Vaizdo įraše skamba pamilta Vytauto Kernagio daina, „Mūsų dienos kaip šventė“.

Mindaugo užfiksuotą vaizdo įrašą galite pamatyti čia: 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šios savaitės pradžioje socialiniame tinkle „Facebook“ ėmė plisti Odetos Dubraitės vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone gyventojai iš savo balkonų ėmė ploti medikams, o tuo metu juos linksmino grupės „The Roop“ eurovizinė daina „On Fire“.

Per mažiau nei parą šis vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 130 tūkst. kartų ir sužavėjo tikrai ne vieną. Tokią iniciatyvą organizuoja Fabijoniškių mikrorajono gyventojas ir tai daro kiekvieną vakarą, tad tokių vaizdo įrašų ir padėkų medikams galime sulaukti ir daugiau. Teksto pradžioje matote būtent pirmąjį vakarėlį.


Rašyti komentarą...
G
Gažina .J.
2020-03-20 18:23:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
puiki įdėja ,žmogeliukai šauniai sugalvojo ,vis kažkaip bando linksmintis ,nes tikrai sunkoka visiems dabar
Atsakyti
0

V
Viktoras.
2020-03-20 13:41:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visu pirma šaunuoliai medikai,kad,jie tokiuo sunkiu laikotarpiu gelbsti žmonių gyvybes,tai daug AČIŪ!!! jiems.
Atsakyti
0

K
Katyte
2020-03-21 15:30:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suprantu medinai gelbeja givybes ,bet pagalvojus kodel ploja tik jiems? Kodel neploja pardavejams kurie irgi dirba zmonems ,kad del zmoniu atsidarinetu parduotuves ir zmones turetu maisto,pardavejei kaip ir medikai rezikuoja savo sveikata
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų