Jazzu kūną papuošė 2 naujos tatuiruotės: atskleidė abiejų reikšmę

Visai neseniai 3 M.A.M.A apdovanojimus susišlavusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu grįžo iš Filipinų. O po jų – tiesiai į darbus – atlikėja pristatė kūrinį „Welcome“, ir jau netrukus filmuos ir paskutinę šio kūrinio vaizdo klipo dalį.

Tiesa, vos lėktuvas palietė Lietuvos žemę, atlikėja ryžosi ir dar vienam žingsniui – savo kūną papuošė dar 2 tatuiruotėmis.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jazzu kūną papuošė 2 naujos tatuiruotės: atskleidė abiejų reikšmę

„Dažniausiai dėl tokių dalykų aš esu spontaniška. Pirmos 5 tatuiruotės buvo siejamos su kažkokiomis simboliškomis reikšmėmis, o po to man tiesiog pasidarė gražu – man tai tinka ir patinka“, – naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu sakė Jazzu.

Vis dėlto garsi dainininkė neslepia, kad pasąmoningai tatuiruotės pasidarymas neretai sutampa ir su kažkokiu svarbesniu įvykiu jos gyvenime – būtent taip išėjo ir šįkart, nes pasaulis išgirdo jos naujausią dainą „Welcome“.

„Tai naujas iššūkis sau, nauja ambicija, svajonė. Šiuo atveju, mane saugo pantera, arba puma – kas ką pamatys. Tai didingas, mano sielos gyvūnas“, – rodydama tatuiruotę ant rankos sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

REKLAMA

Jos krūtinę papuošė kitas piešinys – akis. „Man atrodo, kad reikšmė yra pakankamai nuspėjama, nes ji yra tarp krūtinės ir balso. Su širdimi aš matau ir jaučiu, o balsu aš tai ištransliuoju“, – sakė atlikėja.

Ir nors anksčiau Justė tatuiruotes darydavosi tik itin apgalvojusi ir bandydama kiekvienai rasti reikšmę, dabar žinoma moteris šypsosi – nė nebežino, kiek jų turi, o su laiku jos darosi vis drąsesnės ir didesnės, mat ji turi ir piešinį per visą nugarą.

„Tas mano suvokimas apie mano kūną ir meilę sau labai keitėsi su metais. Būdama 30 metų aš pradėjau viską visaip kitaip vertinti – pradėjau eiti meilės sau link. Panūdau puošti savo odą, būti ryški ir jaustis gerai sau – visiškai nesvarbu, ką pasakys kiti“, – pridėjo atlikėja.

Nemažai seksualumo galima išgirsti ir naujoje Justės dainoje. „Dainos žinutė yra labai seksuali, labai moteriška, gaivališka, o kartu – ir labai dvasinga. Aš kviečiu žmogų – nors čia labai slidi riba – patirti ekstazę, kartu su manimi susikurti savo pasaulį, savo istoriją. Atsipalaiduoti ir kartu su manimi džiaugtis akimirka, nes dažniausiai mes pamirštame gyventi dabar – juk dažniausiai gyvename praeitimi arba norime projektuoti ateitį“, – sakė atlikėja.

Jazzu teigimu, reikia nebijoti ir priimti visas gyvenimo dovanas: „Reikia nebijoti savo seksualumo – aš nešneku apie vulgarumo ribą. Bet savo kūnu reikia mėgautis, jo nebijoti, ir patirti visus mums duotus malonumus. O meilė tarp dviejų žmonių, visų pirma, yra dvasinė. Bet kartu – tai ir kūniška aistra.“

Visą pokalbį su atlikėja galite peržiūrėję naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferenciją.


Rašyti komentarą...
A
Ar
2020-02-07 19:27:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar megelei nevažiuoja stogelis del dėmesio stokos?
Atsakyti
-5

I
Ir
2020-02-07 20:18:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
aš taip galvoju. Tokie gražūs buvo plaukai, o vaikščioja, kaip balvonas.
Atsakyti
-1

D
Dangutė
2020-02-07 21:08:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia bus tavo tatuiruočių reikšmė senatvėje kai oda bus susiraukšlėjusi? Jaunystė ne amžina. Ir kam save darkyt?
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų