Rašyti komentarą...
Justė yra geriausia visų laikų Lietuvos daininkė. Ji super talentas ir mums labai pasisekė, kad ji gimė čia, kur bujoja "kaimiečių estradiniai ansambliai". Ji yra nedaloma visuma. Jos talentas nusvertų pusės Lietuvos "artistų" sumą. Tatuiruočių aš nemėgstu ir skustų plaukų taip pat. Vis dėl to, tai yra Justės asmenybė, jos ieškojimai ir atradimai. Kiekvienas kritikas turėtų pasižiūrėti į save pries leisdamas sau iškrypėlišką prabangą narstyti kitus.
Iliuminati ispera!!!! Nx tokias degint,
Tai labai gražu:) Nereikia to bijoti jei labai nori:)
galva dar pusė bėdos - plaukai ataugs. Na bet tatuiruotės tai tikrai antimoteriškas reikalas...
Jo anksciau buvau geresnes nuomones matosi su galva ne kazka turi problemu.
Tai vyksta dėl psichikos problemų. Manau, didžiausi rūpesčiai iškils netolimoje ateityje... deja...
Betaturuočių (visiškai subrendęs
Betaturuočių (visiškai subrendęs
Tai nesubrendusios visomis prasmėmis) šios vulgariai kvatojančios mergužėlės pokštas sau! Dar vienas jos neatsakingas žingsnis: pasipuošti savo kūną tatuiruotėmis, būdingas laukinių genčių vadukams, arba mūsuose gyvenantiems NEBRENDYLOMS, nemąstantiems ne savo galva, o kita jų netikusia vieta. Pagaliau, tai linkusių spontaniškai nusikalsti arba jau nuteistųjų kalinių viena iš saviraiškos priemonių - paišdykauti, kai neturi ką veikti tuščiai stumiant laiką nelaisvėje!!! Linkiu ATSIKVOŠĖTI, nenusėti daugiau savo kūno daugybiniais, kartais nepaliekant ant kūno laisvos vietos, nepasikliauti tatuiruotes sunkiai panaikinančiomis,ilgai trunkančiomis ir brangiai kainuojančiomis lazerinės bei kosmetologinėmis technologijomis jas išgraužiamomis procedūromis ( priklausomai nuo odos tipo), neišvengiant išliekamųjų bjaurių amžinų randų ant odos, dėl kažkada nebrandžiame amžiuje lengvabūdiškai padarytų bereikšmių ženklų ar iššaukiančių vulgarių piešinių!!!
Pamatau ją issitatuiravusia man nebestovi kokią savaitę laiko .Jau žmona pastebejo tai Sako su tavimi kažkas negerai Sakau ,kad čia Jadze tą kalta,vien į ją pažiūrėjus,praeina noras
Db puma,o senatveje liks sarpejus
@Jolka Tik nenumitk iš pavydo
Į viršų