Krysko užminė mįslę: prabilo apie naują mylimąjį?

Lietuvos pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką sklando kalbos, kad išsiskyrusi su vyru Sauliumi Skambinu šokėja Karina Krysko ėmė puoselėti šiltus jausmus savo kolegai, Jeronimui Miliui.

Karina Krysko (Fotobankas)
16

Ir nors nė vienas iš jų šio fakto nekomentuoja, apie pokyčius socialiniuose tinkluose prabilo ir pati atlikėja.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krysko užminė mįslę apie mylimąjį

Sausio mėnesio pabaigoje socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje žinoma moteris pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame pozuoja su rugių puokšte bei valganti braškę.

„Jau visai greitai „rugiagėlių puokštę“ paleisiu iš savo rankų… Tikiuosi, atiteks ji tam, kuris geriau ją puoselės ir rūpinsis… O aš nuo šiol ragausiu ir mėgausiuos tik savo nuostabiausia, nerealiausia, skaniausia gyvenimo „braške“!“ – rašė ji.

Grotažymių pagalba dainininkė pažymėjo, ne tik „pokyčius“, bet ir „mano gyvenimo meilė“. Beje, sakoma, kad rugiagėlių puokštę moteris vyrui dovanoja tada, kada puoselėja jam šiltus jausmus. O taip pat tai yra ir ištikimybės simbolis.

Susisiekti su pačia K. Krysko, kad pakomentuotų šį įrašą, nepavyko.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Sauliaus ir Karinos meilė gimė viename televiziniame šokių projekte. Anot Sauliaus, tai buvo stebuklingas laikas, kuris buvo jausmingas ir netikėtas, kad net prisiminus jam atrodo, jog krūtinėje vėl ima plazdenti drugeliai. Laikas, kurį praleido kartu su Karina, pasak Sauliaus, yra neįkainojamas.

REKLAMA

Tiesa, dar 2019 pabaigoje pora siekė nutraukti savo santuoką abipusiu sutarimu bei pasidalyti turimą turtą. Sutuoktiniai prašyme išreiškė norus skirtis – tai pora padarė bendru sutarimu ir šio sprendimo nežada pakeisti. Nurodoma ir tai, kad būti santuokoje trukdo skirtingi požiūriai.

S. Skambinas ir K. Krysko susituokė 2011 metais, netrukus po to jiems gimė sūnus Majus.

„Šokiai mus su Karina sujungė į šeimą. Turim mažių, gyvenimas įsibėgėjo ir viskas vyko natūraliai. Tačiau šokiai buvo tas atskaitos taškas, kuris padėjo susilipdyti ir judėti į priekį“, – gražių žodžių apie pažinties su žmona pradžią neseniai „Virtuvės istorijų“ laidoje negailėjo Saulius.


Rašyti komentarą...
V
Vida
2020-02-05 14:20:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senai buvo matyti,ne be reikalo važinėjo su juo po turus dainuoti,kas čia naujo?!
Atsakyti
-1

k
krysia
2020-02-05 20:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
kolekcijos papildymas
Atsakyti
0

E
Eglė
2020-02-06 14:47:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas kaip patiko
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų