Tarasovai atskleidė savo santykių paslaptį: kai ko Violeta suprasti negali

13,5 metų tiek vidutiniškai trunka statistinės šeimos gyvenimas iki momento, kai jau abu gali išrėkti, kad nekenčia vienas kito. Kaip atgaivinti santykius, kai skirtis dar nesiruoši, bet ir namo netraukia? Kaip įkvėpti save ir partnerį, ką reikėtų nuveikti, kai sąjunga trunka penkerius, dešimt, dvidešimt metų?

Violeta ir Vilius Tarasovai (A. Broko („Culture Bridge“) ir J. Žalnierukyno nuotr.)
4

Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbės Renata ir Deivis Norvilai, Violeta ir Vilius Tarasovai, Ineta Stasiulytė ir psichologas Mykolas Truncė. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tarasovai atskleidė savo meilės paslaptį: kai ko Violeta suprasti negali

Beveik 13 metų kartu gyvenantys ir dainuojantys Renata ir Deivis Norvilai džiaugiasi, kad santykių atvėsimo kol kas nejaučia. „Tik nereikia mūsų idealizuoti – visko būna, o patarimų dalyti iš viso nemėgstame“, – juokiasi Deivis. 

Jo nuomone, atsiprašymas – puikus sprendimas išspręsti konfliktišką situaciją, nes tai paprasta ir nieko nekainuoja. 

Renata įsitikinusi, kad kilus konfliktui reikėtų jį čia ir dabar ir išspręsti, o ne palikti kitai dienai. Santykiams ne į naudą blogi, negražūs žodžiai, nes jie sužeidžia širdį ilgam. 

REKLAMA

Dar svarbu neriboti vienas kito laisvės. Žinomai porai keista girdėti, kai kuris nors draudžia kitam mėgautis savo pomėgiu, tarkim, žmonos neleidžia vyrams žvejoti ar medžioti, ir jie tai turi daryti paslapčia. 

Nors šeimoje yra vaikų, reikėtų nepamiršti vienas kito ir skirti dėmesio būtent savo mylimam žmogui. 

„Jei visgi kartais norisi pasitarti, kaip elgtis – mėgstu paklausti patarimo mamos ar anytos, o ne naršyti internete ieškant svetimų žmonių patirčių“, – sako Renata. 

Dainininkė Violeta Tarasovienė stebisi šio laiko tendencija „gyventi tik dėl savęs, daryti, ką noriu“. 

„Vis dėlto, jei gyveni ne vienas – svarbu ir kito žmogaus interesai. Be to, gyvename visuomenėje, kuri turi taisykles. Tad pabrėžtinas savojo „aš“ iškėlimas poroje tikrai ne į naudą, jei nori – eik vienas į mišką ir gyvenk“, – sako Violeta.

„Burtų nėra. Jei myli – pasistenk!“ – atsako dainininkas Vilius Tarasovas į klausimą, kokie veiksmai padėtų atgaivinti poros santykius. 

Pasak aktorės Inetos Stasiulytės, padėti gali viena santykių atgaivinimo taisyklių – nustoti pataikauti, daryti viską iš meilės, o ne iš baimės ar noro įtikti.

Porų psichologas Mykolas Truncė juokaudamas sako, kad verta nepamiršti, jog santykiai yra vienkartiniai, lyg sauskelnės, – jei perdaug pridirbsi, teks pakeisti.

Apie visa tai – žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamoje laidoje „Visi mes žmonės“ pirmadienį 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2020-01-20 16:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie ko čia Stasiulytė ? Du vaikai ir nė vienos santuokos, patarėja mat atsirado !!!
Atsakyti
0

N
Nuomone
2020-01-20 16:36:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba sitai seimai, sauniausia pramogu pasaulio pora.
Atsakyti
0

g
gintarė
2020-04-25 21:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip švęsti mamos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų