Johnsonas atskleidė pikantišką faktą apie skandalingąją Lovato

Mikas Johnsonas viename interviu atvirai prabilo apie santykius su skandalingąją Demi Lovato. Jis interviu metu neslėpė fakto, kad šie susitikinėja. Tiesa, jis pateikė ir gan pikantišką faktą apie atlikėją.

Demi Lovato ir Mikas Johnsonas  (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas
5

Užsienio žiniasklaidoje pasklido kalbos apie Demi Lovato bei Miko Johnsono stiprų ryšį, kurį patvirtino ir keletas teiginių.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Johnsonas atskleidė pikantišką faktą apie skandalingąją Lovato

Anot portalo cosmopolitan.com, vyras jau kuris laikas susitikinėja su Demi. Jis pasakojo, kad jie ėjo jau ne į vieną pasimatymą.

„Mes praleidome ne vieną pasimatymą“, – sakė jis.

Tiesa, vyras pabrėžė, kad Demi jį žavi ne tik humoro jausmu, bet ir išvaizdos detalėmis: „Man patinka jos tatuiruotės – mes abu turime daug tatuiruočių.“

Interviu metu didžiausios auditorijos reakcijos sulaukė netikėtas Miko pasisakymas apie atlikėją. Jis atskleidė pikantišką faktą: „Ji bučiuojasi tikrai gerai.“

Tęsdamas interviu, vyras atskleidė, kad jam Demi yra be proto seksuali moteris. Su ja jam smagu leisti laiką drauge bei pasijuokti. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad liepos mėnesį Los Andželo policija gavo skubų iškvietimąį ligoninę išvežti 25 metų moterį. Kai medikai ją rado, D. Lovato buvo be sąmonės. Taip pat buvo panaudotos priemonės, kurių imamasi tada, kai žmogus perdozuoja narkotinių medžiagų.

Po kurio laiko D. Lovato atstovai prabilo, kad ne visa ši informacija yra teisinga. „Demi šiuo metu yra atsibudusi ir apsupta šeimos. Ji nori visiems padėkoti už meilę, maldas ir paramą. Tam tikra paskleista informacija nėra teisinga, todėl šiuo metu prašome privatumo“, – buvo rašoma pranešime.

D. Lovato dar anksčiau yra kovojusi su priklausomybėmis. Neseniai dainoje „Sober“ ji apdainavo savo sugrįžimą prie priklausomybių, vis dėlto po to ji ir vėl buvo viso to atsisakiusi. Po šio įvykio ji savo gerbėjus stebino išvaizdos pokyčiais. Ji kardinaliai keitė plaukų šukuoseną, kovojo su priaugtais kilogramais, tačiau dabar džiaugiasi, kad gali būti tuo, kuo visada norėjo.-


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų