Asmuo, kurio Kardashian šeima nekenčia labiausiai, parengė dar vieną siurprizą

Visai neseiniai paaiškėjo, kad Kardashian-Jenner klanas įsigijo dar vieną priešą. Pasirodo, kad Khloe Kardashian mylimasis Tristanas Thompsonas ją ir vėl išdavė.

61

Tik šįkart – su geriausia jos sesers Kylie Jenner drauge, Jordyn Woods.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian šeima patyrė žiaurią išdavystę: milijardierė Kylie to niekuomet neatleis

Ir nors pykti reikėtų ant abiejų, garsioji šeima dega neapykanta tik Jordyn. Taip yra dėl to, kad ji buvo artima visų jų draugė, o neseniai artimi Kardashian šaltiniai pridėjo, kad kai Tristanas Khloe išdavė pirmąjį kartą, Jordyn buvo ta, kuri ją skatino nepasiduoti.

Ir nors dabar užsienio žiniasklaidoje pasirodo vis nauji pranešimai apie tai, kaip sunkiai tai išgyvena atstumtoji Jordyn, dabar, panašu, mergina keičia taktiką. Praėjusį savaitgalį ji pasirodė laidoje kartu su Jada Pinkett Smith.

Tiesa, dar anksčiau su Kardashian-Jenner klanu Jordyn buvo pasirašiusi konfidencialumo sutartį, kuri nurodo, kad ji negali viešinti privačių minėtos šeimos gyvenimo paslapčių.

Pasak šaltinių, tai išgirdusi šeima tik dar labiau įtūžo – ją supykdė tai, kad Jordyn ruošiasi kalbėti apie tai greičiau, nei gavo atleidimą.

Anot laidos, kurioje turėjo pasirodyti J. Woods organizatorių, laidos vedėja Jada norėjo suteikti platformą Jordyn ir išgirsti jos istoriją, o taip pat suteikti jai šansą atsiprašyti Khloe. Ir nors mergina laidoje tai patarė, daugelį nustebino tai, kad ji paneigė išdavinėjimo gandus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų