„X Faktoriaus“ scenoje sužibo jaunieji dainininkai: Jazzu negaili komplimentų

Šiauliuose praūžė tris dienas trukę „X Faktoriaus“ atrankų filmavimai. Jų metų pasirodę dalyviai stengėsi sužavėti keturis šou teisėjus. Trys arba keturi „taip“ garantavo bilietą į kitą TV3 televizijos šou etapą. Beveik visi kalbinti dalyviai teigė, kad svarbiausia jiems projekte gerai praleisti laiką ir patekti į kitą etapą – „Kūrybinę stovyklą“.

Justė Arlauskaitė Jazzu (nuotr. Vidas Černiauskas)
37

Šou dalyvių pasirodymus vertino Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Scenos profesionalai sprendė, kurie dalyviai yra verti keliauti toliau, o kam vertėtų dar pasimokyti ir grįžti geriau pasiruošus. TV3 žiūrovai atrankas išvys rudenį.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. X faktorius Šiauliuose

J. Arlauskaitė-Jazzu tikina, kad „X Faktorius“ ją kiekvienais metais maloniai stebina. Teisėją džiugina, kad projekte tiek daug jaunų, tačiau jau puikiai dainuojančių dalyvių. Šiemet projekte galima dalyvauti nuo 12 metų. Todėl į sceną žengė iki tol tik svajoję apie patirtį projekte.

„Naujienos visada smagu, o šis pogrupis mane labai pradžiugino. Pamatėme, kiek daug jaunų, perspektyvių žmonių, kurie turi potencialo tapti muzikos žvaigždėmis. Labai džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti juos ruošiant didžiausiai Lietuvos scenai. Tik pirmasis žingsnis karjeros link, o jau toks galingas“, – sako teisėja.

REKLAMA

J. Arlauskaitė-Jazzu negailėjo komplimentų ir savo kolegoms. Dainininkė tikino, kad teisėjų per kelis nesimatymo mėnesius labai pasiilgo, o susitikti su kolegomis visada labai smagu. „Televizijos užkulisiuose sklando kalbos, kad „X Faktorius“ yra viena didelė šeima. Ir iš tiesų, mes visi jaučiamės kaip šeima, vienas kitą palaikome, susitikę daug juokiamės. Projekte yra labai gera atmosfera, su teisėjais ir gyvenime mes esame draugai. Žinoma, prasidėjus tiesioginėms kovoms, neišvengiama konkurencijos. Tačiau ji yra sveiko proto. Kiek galime, tiek padedame vienas kitam“, – pasakoja populiariausia Lietuvos atlikėja.

Galingiausio šou Lietuvoje teisėja teigia, kad būti „X Faktoriaus“ dalimi jai didelis džiaugsmas, garbė ir atsakomybė. J. Arlauskaitė-Jazzu nuolat sulaukia laiškų, kuriuose svarstantys apie dalyvavimą siunčia įrašus, klausia, ar verta eiti į projektą, prašo padrąsinimo. Atlikėja tikina, kad dalyvavimas „X Faktoriuje“ atneša naudingos patirties. Taip pat tai puikus būdas pasitikrinti save kaip atlikėją.


Rašyti komentarą...
s
sigis
2019-07-03 12:23:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu nori zinoti ,tai tokia nuotrauka plesyk ir i siuksliu deze.Neberodyk to savo teslos kuno.
Atsakyti
-1

A
Aas
2019-07-31 15:25:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vemsiu !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų