Tai išgirdę, influenceriu būti nebenorėsite: neteko darbo dėl vienos nuotraukos

Daugeliui socialinių tinklų žvaigždžių, dar kitaip vadinamų „influenceriais“, gyvenimas atrodo be galo paprastas. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jie leidžia savo dienas tik fotografuodamiesi ir priiminėdami kurjerius, kurie atneša vis naujas dovanas.

25

Vis dėlto realybė – kiek kitokia, o influenceriams keliami reikalavimai kartais atima žadą.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tai išgirdę, influenceriu būti nebenorėsite: neteko darbo dėl nesuvokiamos priežasties

21 metų nuomonės formuotoja iš Paryžiaus – Louise Aubery – užsienio žiniasklaidai atskleidė nesuvokiamus savo darbo užkulisius. Daugiau nei 200 tūkst. sekėjų „Instagram“ turinti mergina neseniai sulaukė nuostabaus turizmo įmonės pasiūlymo, aplankyti įspūdingą pajūrio regioną.

Mergina iškart sutiko, o savo socialiniuose tinkluose ir toliau dalijosi gražiausiomis savo gyvenimo akimirkomis, mat būtent tai ir patraukė šią bei kitas įmones.

Deja, viena jos nuotrauka ne tik tapo lemtinga klaida, bet ir parodė tikrąjį minėtos turizmo įmonės „veidą“.

Tai nutiko tada, kai Louise nusprendė paviešinti nuotrauką, kurioje ji pozoja su savo drauge. Abi merginos čia pasipuošusios skoningais apatiniais, o taip pat laiko ženklą, ant kurio parašyta: „Visos figūros yra geros figūros“.

Galbūt nuotrauka ir nebūtų patraukusi minėtos įmonės dėmesio (mat Louise savo „Instagram“ paskyroje kūną demonstruoja išties drąsiai), jei ne vienas „bet“… Turizmo įmonei nepatiko tai, kad „Instagram“ žvaigždė pozavo su kiek apvalesnių formų drauge.

Netrukus po to, L. Aubery sulaukė turizmo įmonės laiško. „Dėl paskutinės Jūsų nuotraukos „Instagram“ tinkle, mūsų klientas su jumis norėtų atšaukti minėtą kelionę. Atleiskite, ir tikimės, kad galėsime bendradarbiauti ateityje“, – tokį tekstą perskaitė influencerė.

Pasirodo, kad minėtai įmonei netiko tai, kad gražuolė įsiamžino su apvalesnių formų drauge – jie nenorėjo būti siejami su „plius“ dydžio žmonėmis.

Išgirdę šią istoriją, kiti į kelionę pakviesti influenceriai tiesiog pasiuto, o daugelis iš jų netgi nusprendė, kad į kelionę vykti apskritai nėra verta.

O kokia jūsų nuomonė? Ar įmonės sprendimas – geras?


Rašyti komentarą...
j
jons
2019-06-18 09:22:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
nereikia cia vaidintis su triusikais. ir gerai, kad atsauke. slykstu ziureti i tas issirengusias paprastutes. Triusikus gali rodyt savo vyrui arba ... tualetui
Atsakyti
-1

M
Matilda
2019-06-19 12:17:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei gauna apmokestinamų pajamų - darbas
Atsakyti
0

P
Paul
2019-06-18 10:17:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tai apskritai yra darbas tas influencinimas??? MAn aatrodo, kad ne
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų