Vyriškis apsimetė kurjeriu – tai, kas įvyko po to, pritrenkė net visko mačiusius pareigūnus

Londono policija išplatino praėjusių metų birželio 7 d. nufilmuotą itin įžūlų bandymą apiplėšti vieno šio miesto gyventojo namus. Vaizdo įraše matyti, kaip siuntų išvežiotojo rūbais apsirengęs vyriškis paskambino į namo duris, o jas atvėrusį šeimininką užpuolikas puolė iš liemenės kišenės išsitraukęs pistoletą.

Prieš prasidedant atkaklioms muštynėms kurjeris pasidėjo tuščią „Amazon“ dėžę ant sodo sienelės ir tuomet puolė savo auką. Įnirtingų grumtynių metu užpuolikas sugebėjo apversti auką ant žemės ir suduoti keletą smūgių. Visgi įnirtingai priešinęsis londonietis atkreipė aplinkinių dėmesį, o į pagalbą atskubėję praeiviai išvadavo vyriškį nuo užpuoliko smūgių.

Paaiškėjo, kad nusikaltimą bandė įvykdyti 32-ejų metų Vicente Forde'as. Policija pranešė, kad tuo metu, kai įvyko užpuolimas, auka savo namuose buvo su dukra ir šunimi. Padedamas į pagalbą atskubėjusių praeivių vyriškis sugebėjo nuginkluoti užpuoliką ir užlaikė jį tol, kol atvyko pareigūnai. Londono policija stebisi šio plėšiko bebaimiškumu, nes apiplėšti namus jis ryžosi bet kokia kaina net ir šviesiuoju paros metu.

„Jam pasisekė, nes į pagalbą atėjo pilietiški žmonės. Jie taip pat nusipelno didžiulio pripažinimo“, – londoniečiams dėkojo specialiųjų nusikaltimų skyriaus detektyvas Imranas Hansarajus.

Įrašą paviešinę pareigūnai nurodė, kad dėl šio užpuolimo tyrimas dar nėra baigtas.

Apiplėšimo įrašą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų