Vyras šeimą iškeitė į meilužę: pasakė, dėl ko gailisi labiausiai

Lilija pateko į nepavydėtiną situaciją. Moteris jaučiasi kalta dėl išardytos šeimos. Prieš 3 metus Lilija pasikvietė draugę Vitaliją į svečius, norėjo linksmai pabendrauti, pasidalinti linksmais patarimais. Tačiau viskas pasibaigė tuo, kad Vitalija nuviliojo jos kaimynės vyrą ir išardė santuoką. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Lilija pasakoja, kad gyvenimas kartu naujai porai nesusiklostė. Triukšmingos šventės trunka jau pusantrų metų, bet labiausiai Lilijai pikta, kad Vitalija niekaip nenurimsta – išdraskiusi Andrėjaus šeimą toliau drasko jo širdį.

„Turbūt pirmą kartą gyvenime išgirdau tokį prašymą ir eisiu pirmą kartą vykdyti tokią misiją – pabandyti paklausti kaimyno, ar neatsibodo jam jo sugyventinė, ar jis nenori jos atsikratyti“, – neeiline situacija stebėjosi R. Filejeva.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras šeimą iškeitė į jaunesnę merginą: pasakė, dėl ko gailisi labiausiai

Karšti Vitalijos ir Andrėjaus santykiai perpildė ne tik kaimynų, bet ir policijos kantrybę. Naktimis pora kariauja, o dieną vėl susitaiko.

Kad poros santykiai permainingi ir nenuspėjami, neslepia ir pati Vitalija. Ji sako, kad reikalinga Andrėjui yra tik tuomet, kai turi pinigų.

„Jis mane išveja iš namų, o po dviejų valandų skambina vėl ir sako grįžk atgal. Aš jam batus nupirkau, kelnes. Alfonsas tikras, apatinių net negali nusipirkti“, – neslepia apmaudo Vitalija.

Dar kitą versiją pateikia Andrėjus. Jis pasakoja, kad pati Vitalija nuo jo neatstoja ir tik gadina gyvenimą nuolat girtaudama ir kviesdama policiją.

„Labiausiai gaila šeimos ir vaikų. Gyvenimas būtų kitoks, nebūtų šitų visų problemų. Ko ji lenda į mano gyvenimą, kada man bendrauti su savo vaikais... Jei vakare jos neįleisiu į namus, langai bus šimtu procentų išdaužyti“, – dievagojosi vyriškis.

Ką Andrėjui patars R. Filejeva ir kokį kelią pasirinks jis?

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
Еma.
2021-05-09 22:32:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tik vargsas neliktu.Ko norejo ta ir gavo.Juk visada taip,turi gerai ,nori dar geriau.kaip anecdote. Всё имел ,нет шоу захотелось.
.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų