Vyras įsipareigojo perpus vyresnei moteriai: kitos taip nemoka

Du vienas kitą mylintys žmonės kartu gyvena jau šešerius metus. Nors Dainius su Nijole nesusituokę, tačiau nesigėdija atvirai visiems pasakyti, kad vienas be kito negali ir jaučia pačius šilčiausius jausmus. Dainius padeda kone perpus už jį amžiumi vyresnei Nijolei ūkyje atlikti vyriškus darbus, o Nijolė vyriškiui suteikia pastogę ir rūpinasi juo kaip tikru savo vyru.

Pora susipažino dar esant gyvam Nijolės vyrui Petrui. Tuomet Nijolės vyras pats į savo namus priėmė gyventi Dainių, o jų santykiai visada buvo labai geri.

„Nijolės vyras mirė, kai aš penkiasdešimčiai parų buvau pakliuvęs į įkalinimo įstaigą. Grįžęs namo radau liūdinčią Nijolę, žinau, kad jis gulėjo ligoninėje, taip ir likau nuo tada pas ją gyventi“, – savo gyvenimo istoriją pasakoja Dainius.

Ne vieną moterį gyvenime pakeitęs Dainius šiandien po daugybės paieškų tikina pagaliau suradęs savo moterį ir daugiau į kitas nebesižvalgo.

„Aš galiu su kitomis susitikti, pasišnekučiuoti, bet jokio sekso nėra, man to nereikia. Man nereikia kitų... Nijolė jauna moteris ir kitos moterys dar taip nemoka džiaugtis gyvenimu“, – ištikimybę Nijolei prisiekinėja Dainius.

Nijolė negalvoja, kad vyras su ja gyvena vien tik dėl jo turto ar dėl piktų kėslų. 

„Aš ir dukrai pasakiau, kad jei mirsiu pirma, kad neišvytų Dainiaus. Ten yra vasarinis namukas, jame dar galima gyventi. Pasakiau, kad Dainiaus man nenuskriaustų. Myliu aš jį ir viskas, ir aš neklausau nieko: kaip man reikia, taip aš ir gyvenu“, – savo jausmų neslepia Nijolė, kuri visą palikimą yra užrašiusi savo dukrai ir anūkui.

Pora šiuo metu sako apie ateitį daug nesvarstanti, o tiesiog džiaugiasi kiekviena kartu praleista diena.

„Mudviem gerai ir gyvename, kol gyvename. Nežinome, kuris pirmas ataušime padus. Ji manęs neveja, o aš stengiuosi to neužsidirbti, kad ji mane išvytų. Ji nežiūri, ką jai skaniau suvalgyti. Ji žiūri, kad mes bendrai tą skanesnį kąsnį suvalgytume“, – pasakoja Dainius.

Vyras tikina pagalvojęs ir apie tai, ką darys, kai savimi Nijole pati nebegalės pasirūpinti.

Visą pokalbį rasite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 


Rašyti komentarą...
r
rita
2020-06-01 14:32:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
perpus negali būt vyresnė, per pus gali būti jaunesnė. Gal norėjot parašyt dvigubai vyresnė. Kur žiūri redaktorius.....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų